Чайка: прощальний політ

Чайка: прощальний політ

Минулої неділі оздоровчий табір «Чайка», що на березі озера Світязь, залишили вихованці другої зміни. Уже понад 40 літ цей дитячий заклад приймає дзвінкоголосу малечу.

За словами директора табору В’ячеслава Звонова (вчителя фізичного виховання луцької гімназії №21), цьогоріч бажання відпочити у «Чайці» мало дуже багато дітей. Пощастило не всім, бо кількість путівок традиційно обмежена. За зміну заклад може прийняти майже дві сотні вихованців. І хоча умови для проживання та проведення дозвілля тут наразі дещо гірші, ніж, скажімо, у зразковому сусідньому таборі «Супутник», все ж «Чайка» має авторитет улюбленого місця відпочинку дітвори. Керівники закладу стараються тримати табір, яким опікується профспілка працівників охорони здоров’я)  в порядку: щороку тут проводять поточні ремонти, нещодавно відремонтували кухню, косять, прибирають, підрихтовують спальні корпуси. Табір діє з 60-х років (!) минулого століття, хоч його корпусам набагато більше літ, бо раніше вони використовувалися з іншою ціллю. 
Та очевидно: цінують і люблять це місце за особливу атмосферу. Невеличкому педагогічному колективу вдається бездоганно організувати дозвілля. На спортивних майданчиках табору тривають справжні баталії. В їдальні завжди смачно і поживно годують. І лише з погодою дітям, які відпочивали під час другої зміни, не пощастило. Але на брак розваг тут традиційно ніхто не нарікає. «Чайка» підкорює серце раз і назавжди. 
Олена ЛІВІЦЬКА.
На фото автора: табір – під шефством медпрацівників; «Чайці» – понад 40 літ; вечір на Світязі.