Армійських розвідників перевірили

Армійських розвідників перевірили


Задля того спеціально прибув Головнокомандувач ЗСУ Муженко

Начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії Віктор Муженко здійснив раптову перевірку процесу бойової підготовки та злагодження одного з окремих підрозділів армійської розвідки, який відбувається на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки на Львівщині, – ділиться новиною спецкор Регіонального медіа-центру Міністерства оборони України Володимир Скоростецький. . 
Основною метою заходу було визначити ефективність нововведень у процесі бойової підготовки військ, які запроваджуються з урахуванням досвіду АТО та переходу українського війська до стандартів підготовки військовослужбовців армій провідних європейських країн.
Армійські розвідники на різних ділянках місцевості у рамках тактико-спеціального двостороннього навчання з бойовою стрільбою продемонстрували дії розвідувального підрозділу у ході оборонного бою із переходом до рейдових дій. Вчились взаємодіяти задля знешкодження ворога. У ході заняття відпрацьовувались не лише навички управління боєм командирів, тактичні дії особового складу, але й психологічна стійкість та фізична витривалість особового складу при веденні бойових дій.
Начальник Генерального штабу ЗС України генерал армії Віктор Муженко наголосив, що запроваджені у навчальний процес інновації загалом позитивно впливають на рівень навчання воїнів. 
– Солдати та офіцери демонструють добрий рівень підготовки. У особистому спілкуванні також схвально відгукуються про нові запровадження. На найближчому етапі ця система не потребуватиме перегляду, – зазначив він.
Також, начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України зазначив, що армійські розвідники тренуються з використанням елементів навчальної програми, яка має назву «Бойова Армійська Система». Скорочено – «БАРС». Розроблена фахівцями ЗС України з урахуванням провідного світового досвіду для підрозділів Сил Спеціальних Операцій, вона є своєрідною базовою платформою для підготовки армійської розвідки, спецпризначенців та частин ВДВ. Включає у себе заняття із спеціальної тактики, застосування зброї, вогневої підготовки тощо. Генерал армії Віктор Муженко підкреслив, що із часом система буде доповнюватись новими елементами. А також інтегруватись у навчальний процес усіх видів та родів військ Збройних Сил України. Зараз, базовий курс триває близько 2-х місяців. Згодом, для досягнення максимальної ефективності термін підготовки збільшать до трьох.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%