Відпочивайте, але пильності не втрачайте

Відпочивайте, але пильності не втрачайте


Поліція просить повідомляти про підозрілі предмети

Лучани можуть святкувати спокійно – патрульна поліція охоронятиме громадський порядок в посиленому режимі, – запевняє патрульна поліція Луцька.

У зв’язку з Великодніми святами та проведенням богослужінь у храмах міста патрульна поліція працюватиме в посиленому режимі.
Зокрема з 22.00 год. 30 квітня і до 6.00 год. 1 травня на територіях, прилеглих до культових споруд, передбачать додаткові автомобільні екіпажі. Це вул. Градний узвіз, Героїв УПА, Володимирська, Дубнівська, Караїмська, Станіславського, Теремнівська, Стрілецька, п-ти Соборності, Відродження, - загалом посилено патрулюватимуть біля 10 культових споруд. Тут полісмени особливо слідкуватимуть за безпекою руху автотранспорту та пішоходів.
Посилений режим чергування буде і 2 травня: цього дня додатково залучать ще одну роту. Особливу увагу патрульні приділятимуть охороні публічної безпеки в місцях масового скупчення людей: центр міста, парки, вокзал, автостанція, церкви тощо.
Вітаємо лучан з прийдешніми святами та закликаємо: якщо ви бачите підозрілих осіб чи невідомі предмети, телефонуйте на 102.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (580) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%