А яка доля стіни між Україною та Росією?

А яка доля стіни між Україною та Росією?


Північні країни відгороджуються від РФ захисними парканами.

Уряд країни прийняв рішення про введення нових заходів безпеки на пропускному пункті Стурскуг на російсько-норвезькому кордоні, – інформує «Громадське».

Як зазначається, планується збудувати паркан висотою близько 3,5 метрів і довжиною 200 метрів.

У відомстві пояснили, що рішення прийнято, для того, щоб показати, наскільки Норвегія серйозно ставиться до дотримання домовленостей в рамках Шенгенської угоди.

«Останні події показали те, як важливо точно знати, хто проникає на територію Норвегії та Шенгенської зони», — заявив представник міністерства.

Як пише агентство, російська влада була поінформовані про плани Норвегії.

Норвезьке видання NRK раніше повідомило, що про зведення стіни попросила глава поліції району Фіннмарк, що межує з Росією, Елен Катрін Хаетта. Вона побоюється, що приплив біженців в країну може вийти з-під контролю.

За даними видання, норвезька влада боїться повторення кризи з біженцями, яка сталася минулої осені, коли в країну почали приїжджати біженці через кордон з Росією.

Як зазначається, стіну на кордоні з Росією збирається зводити і Естонія. Гроші з бюджету країни на ці цілі виділені вже в цьому році.

За даними агентства, основна мета зведення стіни — це запобігання незаконному перетину кордону і зниження злочинності. Висота стіни складе 2,5 метра, а довжина - 90 км. Загальна протяжність російсько-естонської кордону при цьому 138 км.

Також будівництво стіни на кордоні з Росією початку Латвія. Влада країни пояснили, що намагаються впоратися з проблемою нелегальної міграції.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (502) - 88.5%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.4%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%