Нові норми споживання газу для субсидій

Нові норми споживання газу для субсидій


Окрім подорожчання газу, уряд подбав і за інші комунальні аспекти

Тепер при наданні субсидій держава виходитиме із норми споживання газу 5,5 куб. м на опалення 1 кв. м житлової площі (індивідуальною системою опалювання) замість 7 куб. м вирахуваних минулого сезону, – повідомляє Еспресо. ТВ

Відповідне рішення закріплене постановою уряду №317 від 27 квітня.

Згідно з документом, у розрахунку субсидій для громадян, що використовують газ для приготування їжі (за наявності газового лічильника і централізованого гарячого водопостачання), використовуватиметься норма 4,4 куб. м на особу в місяць (замість колишньої норми 6 куб. м, скорочення на 26,7%).

За тих самих умов, але за відсутності централізованого гарячого водопостачання і газового водонагрівача, діятиме норма 7,1 куб. м на особу (замість 9 куб. м, скорочення на 21,1%), за наявності газового водонагрівача нова норма становитиме 14 куб. м (проти колишньої 18 куб. м, скорочення на 22,2%).

Як повідомлялося, єдина гранична роздрібна ціна для побутових споживачів з 1 травня 2016 року становитиме 6,879 тис. грн за 1 тис. куб. м, для виробників теплової енергії - 6,81 тис. грн за 1 тис. куб. м (з урахуванням тарифів на транспортування і ПДВ).

Нові тарифи на тепло, що надається ТКЕ з урахуванням нових цін на газ ще не затверджені НКРЕКП.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%