Благодатний Вогонь ось-ось прибуде на Волинь

Благодатний Вогонь ось-ось прибуде на Волинь


Делегація на чолі з митрополитом Луцьким та Волинським Михаїлом стала свідком дива Господнього.  

Сходження Благодатного Вогню – найбільше чудо в християнському світі, що відбувається раз на рік у Єрусалимі і є свідченням Божої любові до людини. Не тільки православні християни, але і представники різних конфесій із хвилюванням чекають на цю подію.

Серед тих, кому випало вмитися світлом Благодатного Вогню і отримати Боже благословення, – делегація з Волині на чолі з митрополитом Луцьким та Волинським УПЦ КП Михаїлом.

Волинянин Валерій Бондарук, який теж побував на Святій Землі, поділився у Фейсбук новиною:

«Благодатний Вогонь вже в Україні. Поспішаємо донести Світло Господнє на рідну Волинь!»

 

До слова, існує повір'я, що вогонь, який виносить із Гробу грецький патріарх Єрусалима, не просто благодатний, але й чудесний і надприродний. Стверджують, що цей вогонь запалюють не люди, а що він сходить із неба від Бога за молитвою патріарха.

Прихильники версії чудесного сходження Благодатного вогню називають низку чудодійних властивостей. Є свідчення прочан, які стверджують, що загоряння свічок відбувається й поза кувуклії, зокрема від ікон.

Також є свідчення про появу в храмі світних куль; звукові явища, що передують сходження вогню, мироточення ікон у переддень сходження Благодатного вогню; самовідновлення предметів, обпалених вогнем. Особливо наголошують на тому, що упродовж перших хвилин Благодатний вогонь не пече.

Також повідомляється, що з вечора в храмі гасять всі вогні. Щоб уникнути підробки, мусульмани (або іудеї) ретельно перевіряють Кувуклію на наявність вогню і його джерел, після чого її запечатують. Мусульмани (або іудеї) з особливою старанністю обшукують патріарха, щоб переконатися, що в нього немає засобів добування вогню. Патріарх Єрусалимський молить Бога в самій Труні про дарування Благодатного вогню аж до його чудесного сходження.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (476) - 88.8%
Пізно (15) - 2.8%
Яка різниця? (8) - 1.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.7%
Мені байдуже (16) - 3%