Хто - наступний?

Хто - наступний?

Віктор Остапук тривалий час обіймав посаду голови Луцького міськрайонного суду. Однак несподівано прийняв рішення залишити керівне крісло. Ще в червні Верховна Рада України ухвалила постанову про обрання Віктора Івановича суддею Рівненського апеляційного суду.

Віктор Остапук – один із найавторитетніших керівників суду на Волині. Кадрові ротації він прокоментував так (із інтерв’ю сайту «Волинська правда»): «Це було моє бажання. Кожен суддя суду першої ланки має бажання працювати у суді вищої інстанції. Потрібно вдосконалюватися. Апеляційні суди – це друга ланка в системі судів загальної юрисдикції, а тому я не вважаю свій перехід пониженням. Маю бажання працювати, а головне – вмію. Понад 20 років – у місцевому суді: і суддя, і обіймаю адміністративну посаду. Думаю, що маю достатньо знань та досвіду, щоб їх і використати у своїй практиці, і, можливо, передати іншим».
Віктор Іванович обіймає керівну посаду з липня 2006-го. Родом він із с. Бузаки Камінь-Каширського р-ну. На суддівській ниві трудиться із 1992-го. Пройшов шлях від судді до заступника голови Луцького міськрайонного суду, а потім і голови цієї ж установи. 
Наразі обов’язки керівника виконує суддя Михайло Квятковський. Віктор Остапук, за неофіційною інформацією, досі перебуває у відпустці й поки не приступив до виконання обов’язків служителя Феміди Рівненського апеляційного суду. 
Хто буде наступним голово Луцького міськрайонного суду, наразі невідомо.
Олена ЛІВІЦЬКА. 
На фото автора: Віктор Остапук – у сесійній залі Волинської обласної ради під час засідань сесій, для участі в яких його традиційно запрошували разом із керівниками обласних судових установ. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%