Гузь судитиметься з Гунчиком?

Гузь судитиметься з Гунчиком? Ігор Гузь: закон про держслужбу треба виконувати, і голови облдержадміністрацій чи райдержадміністрацій – не виняток.

Народний депутат України Ігор Гузь, який у парламенті представляє 19-й виборчий округ, під час сьогоднішньої прес-конференції повідомив: звернувся до ЦВК з проханням повідомити, як повинні діяти держслужбовці, які одночасно є депутатами місцевих рад, відповідно до нового Закону України «Про держслужбу». Нагадаємо: закон почав діяти з 1 травня, відповідно, державні службовці не мають права бути депутатами. Але чи повинні діючі обранці, які суміщають посади із депутатством, зректися мандатів? Як відомо, по-різному трактують закон посадовці одного штибу: голова Рівненської облдержадміністрації, для прикладу, одразу ж заявив про відставку з посади, бо є депутатом облради, а Володимир Гунчик, голова Волинської облдержадміністрації, знайшов аргументи, щоб подібного не робити, посилаючись на слова керівника Національної агенції з питань державної служби.

Натомість Ігор Гузь переконаний, що раз закон є (і сам він, до речі, голосував «за» під час його прийняття ВРУ), то його треба виконувати.

«Я підтримую деполітизацію державної служби. Ми різнимося в оцінках із Володимиром Гунчиком. Він посилається на лист керівника агенції держслужби. Я ж офіційно звернувся до ЦВК з цього приводу. Чекаю відповіді. Коли отримаю, повідомлю журналістам. Глибоко переконаний, що закон треба трактувати не так, як його бачить Володимир Гунчик. Якщо інформація ЦВК буде відповідною, публічно закликатиму голову облдержадміністрації скласти мандат. Ні – подаватимемо до суду. Голови облдержадміністрацій та райдержадміністрацій повинні або піти з посад, або поступитися мандатом. Тут немає політики. У цьому логіка закону. Інакше, для чого він був потрібен?» - заявив обранець

Наш кор.
Фото Олени ЛІВІЦЬКОЇ.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (579) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%