«Зачаклований» 23-й округ: 9 місяців без депутата

«Зачаклований» 23-й округ: 9 місяців без депутата Ігор Палиця: «Не буду балотуватися»

Днями ЦВК призначила проміжні вибори депутатів Верховної Ради в 4 округах. 17 липня мешканці цих територій матимуть змогу обрати нових депутатів. Адже обранці або зайняли міністерські посади, або обрані міськими головами.

Йдеться про округи №27 у Дніпропетровську (обраний тут нардепом Борис Філатов став мером Дніпропетровська), №85 в Івано-Франківській області (Ігор Насалик – міністр енергетики), №151 у Полтавській області (Тарас Кутовий – міністр агрополітики) і №206 у Чернігові (обраний в ньому депутатом Владислав Атрошенко став мером Чернігова).

І лише 23-й округ тривалий час залишається без представника у парламенті. Підставою ніби-то є відсутність довідки про смерть Ігоря Єремеєва, який і був обраний у 23-му окрузі. Про деталі і підводні течії  – неодноразово писала «ВГ». І навіть зверталася до ЦВК за офіційним поясненням.

Одразу після трагічної загибелі Ігоря Єремеєва наймовірнішим кандидатом на цей волинський округ називали Ігоря Палицю, його фонд «Тільки разом» і нині активно працює на території цих 4-х районів – Маневицького, Ківерцівського, Камінь-Каширського та Любешівського, хоча «географія» благодійного проекту розповсюджуються на терени всієї області.

Учора нинішній голова Волинської облради Ігор Палиця прокоментував новини про призначення виборів на 4-х округах так: «Заявляв раніше, і зараз заявляю, що не буду балотуватися по 23тьому округу на позачергових виборах до ВР! Думаю написати офіційну заяву на ЦВК з цього приводу, що даю слово не приймати участі! Може хоч після цього призначать вибори?! Не може бути округ без депутата, а люди без права і можливості звернення! Це вже навіть не смішно!».

Що «це вже навіть не смішно», вважає і нардеп Ігор Гузь, який учора правів прес-конференцію. Заявивши, що не має політичних планів на 23-й округ, повідомив про те, що має намір озвучити проблему 23-го округу із трибуни Верховної Ради України.

«Це ненормально, що стільки часу, 9 місяців,  округ не має депутата. Я вважаю, що довибори штучно блокують,» – зауважив народний обранець.

Олена ЛІВІЦЬКА.  

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (583) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%