Крадій не знав, що його знімає прихована камера

Крадій не знав, що його знімає прихована камера

У Камені-Каширському молодий чоловік у стані алкогольного сп’яніння прийшов на дискотеку. Там, оцінивши ситуацію, вирішив поліпшити своє матеріальне становище. Адже на той час ніде не був працевлаштованим.

Об’єктом для збагачення крадій вибрав дівчину, котра не досягла повноліття. З її куртки молодик поцупив мобільний телефон вартістю 1 200 грн і 1 500 грн готівки.

Одначе скористатися викраденим йому не довелося. Бо в приміщенні дискозалу велося відеоспостереження, котре й зафіксувало факт здійснення протиправного діяння.

Заперечувати неспростоване сенсу не було. Одначе вийти майже сухим із води чоловіку таки вдалося. Відповідно до нового Кримінально-процесуального кодексу, якщо злочин не належить до категорії тяжких, сам злочинець визнав свою вину та повністю відшкодував збитки, то сторони можуть укласти мирову угоду.

Так воно цього разу і сталося. Законні представники неповнолітньої та горе-крадій домовилися завершити справу, як мовиться, полюбовно. Відтак потерпіла сторона вимагала для молодика тільки штрафу. А це 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (його розмір нині становить 850 грн).

Єдине, що в цій ситуації лишається не з’ясованим, – обставини щодо самої потерпілої. Адже неповнолітня перебувала у розважальному закладі після опівночі (на момент скоєння крадіжки камера відеоспостереження зафіксувала час «00.21»). Півтори тисячі гривень – сума теж немала як для «кишенькової». От і виникає питання, наскільки правильними в цьому випадку були дії батьків?

Оксана БУБЕНЩИКОВА. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (596) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%