Шустер LIVE: Путін нічого не вигадував

Шустер LIVE: Путін нічого не вигадував Сценарій про Крим і депортацію татар «написали» ще до нього. У прямому ефірі шоу Шустер LIVE політики та громадські діячі говорили не тільки про причини, а й про основні уроки кримських подій.

«Путін не вигадував цієї політики, кримських татар виселяли ще після 1778 року. Біда та небезпека в тому, що після повернення Криму там не буде татар. Їх зараз свідомо витісняють і намагаються заселяти півострів новими переселенцями з інших регіонів Росії. Таким чином може скластися ситуація, коли Крим буде звільнений, буде проведений чесний референдум і на ньому 95% населення проголосує за задумом Кремля за Росію», – таку думку висловив в ефірі президент «Центру досліджень політичних цінностей» Олесь Доній.

А один із лідерів кримських татар народний депутат Рефат Чубаров нагадав: «У ХХІ столітті російська політика, спрямована до Криму та кримських татар, повернулася до XVIIІ ст., коли Крим було вперше анексовано. Тоді російська політика часів Катерини ІІ втягувалася в три слова: Крим без кримських татар».

Ток-шоу Шустер LIVE виходить в ефір щоп'ятниці о 20:30 на телеканалі 3S.tv
Приєднуйтеся до клубу 3s.tv, щоб підтримати канал Савіка Шустера: www.club.3s.tv
Повністю програму дивіться на офіційному YouTube-каналі студії.  

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (580) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%