Зелені мавпочки відсвяткували новосілля

Зелені мавпочки відсвяткували новосілля


У Луцькому зоопарку відкрили літній вольєр

Чергові вихідні потішили і нас, і вас чудовою погодою. Тож невеличке свято, влаштоване з нагоди відкриття прогулянкового майданика для мавпочок (як кажуть у народі, входини), вдалося на славу, – ділиться новинами директор зоопарку Людмила Денисенко.

Отож, від учора зелені мавпочки, які оселилися у нас після відкриття реконструйованого зоопарку восени 2015-го, мають гарне місце для забав у теплу днину. Бо нам за власні кошти вдалося спорудити для них літній майданчик, що сполучається з вольєром, де ці примати зимували.

Самі винуватці свята та мавпи-гусари (які і зимівник, і майданчик на свіжому повітрі мають у результаті реалізації спільного з Євросоюзом проекту) з нагоди свята отримали надзвичайні подарунки. А зробити їх нам допомогли наші гості.

Власне процес приготування листівок був дуже своєрідним. Бо «вітання» – їстівні. Тож на основу з картону, де вже були контури квітки, метелика, сніжинки тощо, відвідувачі, які долучилися до майстер-класу, мастили мед. А вже на цю клейку основу чіпляли різноманітні горішки, насіння, сухофрукти.

Окрім того, наші гості також виготовляли власноруч драбинки і мотузкові доріжки, якими декорували літні майданчики для приматів. Так би мовити, і красу навели, і користь зорганізували непосидючим тваринкам.

Для відвідувачів, які побажали сфотографуватися на згадку, у неділю в нас працювала тематична фотозона, декорована пальмами та зі спецінвентарем – мавпячими масками та репліками. А ще ми провели чимало безкоштовних екскурсій, що свідчить про інтерес до природи, тварин та нашої роботи.

Окремо додамо, що учасниками нашого свята стала ГО «Центр реабілітації інвалідів дитинства та сиріт «Зірка надії». Вона опікується найвразливішими членами нашого суспільства, тож намагається максимально привертати увагу до організації та тих, на кого спрямована їхня робота. У неділю у зоопарку працювала виставка робіт неповносправних, де всі охочі могли придбати надзвичайно гарні картини, свищики, прикраси та інші речі, тим самим допомігши цим людям. Окрім того, тішила слух відвідувачів гра на бандурі одна з членкинь організації, а небайдужі залишали у скриньці для пожертв кошти.

Тож дякуємо всім за візит до нас, за допомогу та підтримку в реалізації задумів, за участь у нашому житті. Разом ми впевнено перетворюємо зоопарк у місце найкомфортнішого відпочинку на природі у межах міста.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (475) - 88.8%
Пізно (15) - 2.8%
Яка різниця? (8) - 1.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.7%
Мені байдуже (16) - 3%