Батькові легендарних «Соколят» – 50!

Батькові легендарних «Соколят» – 50!


На Волині відзначають ювілей В’ячеслава Хурсенка.

Хоча трагічний випадок 2009-го обірвав життя В’ячеслава Хурсенка, проте Слава  продовжує жити: в нашій пам’яті та у своїх піснях. А його  «Віра, Надія, Любов…», «Крик белых журавлей», «Зростають у гніздечку соколята» – це те, що не має терміну давності.

Вшанувати у Луцьку талановитого волинянина приїдуть на запрошення його доньки Марії зірки шоу-бізнесу. Зі сцени облмуздрамтеатру лунатимуть у п’ятницю пісні В‘ячеслава Хурсенка у виконанні відомих українських співаків.

Але й на малій батьківщині Слави – селі Вербка Ковельського р-ну – теж запланували хай і скромніші, та все ж пам’ятні заходи.

Заслужений працівник культури Іван Сидорук розповідає:

– Ініціативна група, куди ввійшли діячі культури і представники місцевої громади, домовилися біля хати, де виріс Слава, встановити пам’ятно-інформаційну дошку про цього талановитого чоловіка, за давньою традицією – посадити кущ калини. Є також думка при в’їзді до Вербки вивісити банер із написом, що в цьому селі минуло дитинство знаменитого письменника, композитора та співака.

Сільській вулиці «Партизанська» присвоїти ім’я талановитого земляка жителі Вербки чомусь не поспішили. Натомість лучани позитивно сприйняли ініціативу перейменувати в обласному центрі вулицю Московську на «імені В’ячеслава Хурсенка».

А на вихідні в сільському будинку культури заплановано концерт, де зберуться шанувальники творчості батька легендарних «Соколят».

Оксана БУБЕНЩИКОВА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (595) - 86.2%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%