Як волинські фермери на литовських фермах хазяйнували

Як волинські фермери на литовських фермах хазяйнували За досвідом створення кооперативів їздили до Литви.

За організації Волинської торгово-промислової палати 18 -20 травня волинські аграрії мали змогу побувати у литовських колег.  Делегація краян разом із заступником голови асоціації фермерів та приватних землевласників Волині побувала у Сільськогосподарській палаті Республіки Литва, м. Каунас.

Як зазначають у департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації, голова Палати, Андреюс Станчикас, розповів про основні напрямки діяльності, проблеми та перспективи сільськогосподарської кооперації, а також надав практичні поради для волинських фермерів. Андреюс Станчикас та віце-президент Волинської ТПП Інна Войло підписали Угоду про співпрацю та окреслили перспективи подальшої спільної діяльності.

Завдяки литовським колегам, волинські аграрії  відвідали молочні, м’ясопереробні, овочеві та зернові кооперативи, зокрема: „Pienas LT“,  Virgilijus Kuprevičius „Tikras Ūkis“, (ŽŪK) „Pieno puta“, „Bagaslaviškio pieninė“, (ŽŪK) Sartų lankų jautiena, Martyno Laukaičio (ŽŪK) "Suvalkijos daržovės", „Vilkaviškio grūdai“ та інші. Фермери мали змогу про дегустувати продукцію, ознайомитись з усіма етапами виробництва, переробки, зберігання. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (477) - 88.5%
Пізно (16) - 3%
Яка різниця? (8) - 1.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.7%
Мені байдуже (16) - 3%