До Дня Героїв

До Дня Героїв

У Луцькій бібліотеці-філії №10 відбулась презентація історичного роману Юрка Вовка «Поки смерть не розлучить нас»

У клубі літературних презентацій «Вперше», який діє у Луцькій бібліотеці-філії №10, відбулася презентація історичного роману Юрія Вовка «Поки смерть не розлучить нас», яка щойно вийшла з друку у Харківському видавництві «Клуб сімейного дозвілля». Захід приурочений до Дня Героїв та організований спільно з представниками Волинського осередку «Свобода». 
У книзі розповідається про долі борців за волю та незалежність України, які постають через призму боротьби ОУН-УПА на Сході та Заході країни. Одна із сюжетних ліній проходить через Волинь, округа навколо урочища Вовчак (села Верба, Овадне, Крать, Блаженик, місто Володимр-Волинський), де народився  головний герой твору. Інша сюжетна лінія – про краї, які увійшли в історію звитягою героїв Холодноярівської Республіки на Черкащині, звідки родом інша головна героїня твору.
Думками про книгу поділилися перший заступник голови Волинської обласної ради Олександр Пирожик, заступник голови Луцької міської організації ВО «Свобода» Олександр Скиба, голова громадської організації «Волинська ветеранська спілка політв’язнів і репресованих» Ігор Гураль, письменники Ольга Ляснюк, Надія Гуменюк, Олександр Клименко, Володимир Місюра, Андрій Бондарчук, Олексій Добко. 
Цікаво розповідав про написання книги і сам автор Юрій Зилюк (псевдонім Юрко Вовк). А поважні глядачі презентації під час спілкування з автором у героях книги впізнавали своїх рідних та друзів, адже книга написана на фактах із реального життя на Волині.
Учасники аматорського театру «Вперше», який діє у бібліотеці, зачитали уривки з книги автора та зіграли  зворушливу історію хлопця із Західної України Володимира та дівчини зі Східної України Марії, які  йдуть назустріч одне одному крізь трагічні події Другої світової війни. Ця історія  змушує хвилюватися не тільки про долі головних героїв, а й замислитися над долею України у наші дні.
 Працівники бібліотеки запропонували усім присутнім узяти для читання презентовану книгу, адже відтепер це видання є у фондах бібліотеки.
Надія Чміль, 
директор Луцької бібліотеки-філії №10.
На фото автора: під час презентації.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%