В останній день весни...

В останній  день весни...

Учасниця Євромайдану та медпрацівник-доброволець у зоні проведення АТО Тетяна Білінскі, яку окупанти отруїли газом під час оборони кіборгами Донецького аеропорту, всім смертям наперекір 31 травня повернулася додому після тривалого та виснажливого лікування.
«Волинська газета» неодноразово розповідала про героїчну долю нашої землячки, яка з перших днів Революції гідності пішла на передовий рубіж боротьби за свободу та демократію, а коли нашим бійцям потрібна була кваліфікована допомога у зоні проведення бойових дій, не задумуючись, вирушила в самісіньке пекло війни. Там, серед «кіборгів», мужня жінка й потрапила під газову атаку бандитів. Потім у неї виникли серйозні проблеми з внутрішніми органами. Вітчизняні медики лише розвели руками. Потрібна була трансплантація печінки від донора, яку взялися провести лікарі з клініки угорського м. Дебрецена.
Гроші на лікування та транспортування пацієнтки теж збирали всім миром. Тут, на Волині, акумулювали загалом 40 тис. євро, решту з необхідних 200 тис. євро дало медичне страхування та допомога української діаспори. Вагому частку вніс у благородний проект порятунку Тетяни Білінскі і Благодійний фонд «Волинь-2014». І 8 січня складна операція була проведена. Потім був потрібен час на реабілітацію.
Тому й такою радісною була зустріч Тетяни Білінскі з рідними та близькими в Луцьку, куди її доставив волонтер Олег Бондарук. Насамперед, із мамою Анною Боско, сином Владиславом Шнайдруком, побратимом по війні в АТО  Артуром Завальним, волонтеркою Любавою Дроган, гендиректором ківерцівського райтермедоб’єднання Михайлом Слижуком та іншими. 
Героїню медичного фронту зустріли скандуванням «Слава Україні! Тетяні слава!». 
А сама Тетяна Білінскі, змучена тривалим лікуванням та далекою дорогою, тільки й сказала: «Дякую і вклоняюся кожній людині за допомогу. Завдяки тільки вам я – жива!».
Сергій ШРАМЧУК.
На фото «Волинського агентства розслідувань»: Тетяна Білінскі (в центрі) з мамою і сином на рідній волинській землі.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (503) - 88.4%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%