«Граніт» із «Нічних тіней»

«Граніт» із «Нічних тіней»

Володимир-Волинський міський голова Петро Саганюк та секретар міськради Олег Свідерський зустрілися з волонтерами і військовими.  
Зацікавлений та предметний діалог відбувся з отцем Ігорем Бігуном, волонтеркою Іриною Шпірною та командиром 1-го батальону 14-ї ОМБР з позивним «Граніт».
Як наголошують журналісти з порталу «Буг»,  цей батальйон нині 14-ї, а раніше 51-ї ОМБР – один із найкращих бойових підрозділів у зоні АТО. Він виконував найбільш складні операції, зазвичай – у темну пору доби, за що був названий «Нічні тіні». Як зазначила Ірина Шпірна, уродженка прифронтового селища Мар’їнка Донецької обл., одразу наголосила: сепаратисти відверто боялися бійців 1-го батальйону та уникали вогневого контакту з волинянами.
«Коли окупували Мар’їнку у квітні 2014-го року, нам розповідали, що немає там росіян. Їх дійсно там не було, до нас відразу прийшли чеченці. І так сталося, що за 8 км стояла 51-ша бригада. І ми виїжджали в донецькі супермаркети і купували нашим військовим шкарпетки, продукти, все, що було необхідно. Спочатку була одна родина з числа місцевих мешканців, потім нас ставало більше. Коли цю бригаду перевели в інший район, ми підтримували інших бійців. А потім Мар’їнку звільнили, а ми просто продовжили свою справу», – розповіла Ірина Шпірна.
Зараз волонтерка має команду людей по всій Україні, серед них і мешканці Мар’їнки, які допомагають військовослужбовцям 14-ї ОМБР.
Зустріч проходила в неформальній обстановці, говорили про життя, проблеми в місті та зоні АТО, ділилися баченням майбутнього України. На завершення Петро Саганюк подякував Ірині Шпірній та командиру 1-го батальйону за їхню мужність, позицію та самовідданість у такій непростій боротьбі.
Наш кор.
На фото порталу «Буг»: під час зустрічі в Петра Саганюка.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (502) - 88.5%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.4%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%