За хлопчика молиться все село

За хлопчика  молиться все село

Лікарі ВОДТМО борються за життя 4-річного пацієнта.

Життя малого Максимка із с. Раків Ліс Камінь-Каширського р-ну – на волосинці. 
4-річний хлопчик із багатодітної сім’ї вирішив пролізти у татів автомобіль через привідчинене вікно і … зачепився підборіддям за скло. Звільнитися сам не зміг. Рідні побачили дитя тоді, коли хлопчик був у критичному стані. Сьогодні Максимко переживає клінічну смерть.
На Камінь-Каширщині в багатодітній родині – біда. Сім’я із с. Раків Ліс, котра виховує п’ятьох малюків, молиться за порятунок хлопчика Максимка.
Горе прийшло несподівано. У суботу діти бавилися у дворі. Троє наймолодших – 2012-го, 2014-го і 2015-го років народження. Старший за них – 4-річний Максимко – вирішив крізь привідчинене вікно залізти в салон батьківського автомобіля. Бо, як розповідають односельці, хлопчик дуже любив їздити з татом цією машиною.
Якоїсь миті дитина зачепилася підборіддям за скло вікна й не змогла сама звільнитися. Скільки часу перебувало маля в такому стані – не відомо. Але побачила його мама тоді, коли кликала дітей на обід.
За повідомленням районної поліції, батьки миттю привезли сина до Камінь-Каширської ЦРЛ. А чергова медсестра лікарні повідомила правоохоронців про клінічну смерть пацієнта.
Силами районних реаніматологів повернути хлопчика до кращого стану не вдалося: дитина все одно лишалася без свідомості. Тому маленького пацієнта транспортували до Волинської обласної дитячої лікарні.
Як розповів РаковоЛіський сільський голова Володимир Ніщик, сім’я Комарів вважається в селі серед хороших. Подружжя молоде (1988-го і 1989-го років народження), але самі собі дають раду. Всі п’ятеро діток доглянуті. Жодних зауважень до виховання не виникало.
– Зараз усе село хвилюється за Максимка. Віруюча громада молиться за спасіння дитини. За матеріальною допомогою в сільську раду поки ніхто не звертався. Але, наскільки знаю, стан хлопчика дуже тяжкий. Серце працює добре, а от головний мозок відмирає, – із сумом повідомив Володимир Васильович.
18 червня в Максимка – день народження. Будемо сподіватися, хлопчик зустріне своє 5-ліття…
Поліна РУДЕНКО. 
На фото автора: пильнуйте ваших діток, аби не довелося викликати «швидку». 


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (595) - 86.2%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%