«ВГ» вручила путівки на Світязь бійцям «Світязю»

«ВГ» вручила путівки на Світязь  бійцям «Світязю» Редакційна путівка для майора і капрала

Один із головних призів для наших читачів і передплатників – путівка в санаторій «Лісова пісня» – цього року дістався співробітникам легендарного підрозділу особливого призначення «Світязь», який з часу початку подій на Сході став гордістю Волині та пройшов найпекельніші точки АТО.  Тож, з доброї волі «Волинської газети» за сприяння БФ «Волинь-2014»  до «Лісової пісні» вирушили єдина жінка з підрозділу, яка  пліч-о-пліч із побратимами несла службу на блокпості під Сєвєродонецьком, майор поліції Наталія Герасимчук і наймолодший із підрозділу 21-річний капрал поліції Олександр Зубко,  улюбленець роти і душа компанії.

Іронія долі: власниця спер-призу для передплатників Лариса Андріюк із с. Щедрогір Ратнівського р-ну неочікувано за тиждень до запланованого від’їзду в санаторій з поважних сімейних обставин змушена була відмовитися від можливості відпочити на березі оз. Пісочне Шацького р-ну. Довелося оперативно вирішувати долю путівки. Серед численних варіантів визрів найкращий: вручити її представнику підрозділу «Світязь», а кому саме – хай визначають командир (а нині це Сергій Козак) і побратими.

Серед бійців «Світязю» – чимало передплатників «Волинської газети», тому основний принцип акції лишився непорушний: відпочивати коштом редакції має читач. І ось слушна нагода: 9-го червня «Світязь» відзначив другу річницю з моменту створення роти особливого призначення. Вранішня молитва у капличці на території облуправління поліції. Вітання друзів, партнерів. Теплі розмови із рідними загиблих побратимів. Вручення відзнак та нагород у майже родинній атмосфері. Протоієрей Валентин Марчук від Волинської єпархії УПЦ передав кошти, зібрані під час фестивалю «Волинський благовіст», діткам тих бійців роти, які не повернулися додому після Іловайська. Матеріальні допомоги сім’ям своїх полеглих підопічних вручив і Петро Шпига, начальник облуправління поліції. Представник БФ «Волинь-2014 Ігор Лещенко підготував солодкі гостинці для малечі. Приємною несподіванкою для присутніх став і редакційний дарунок – путівки в санаторій Наталії Герасимчук та Олександрові Зубку. А згодом ми знайшли можливість відірвати власників путівок від урочистостей, аби все-таки з’ясувати: чому саме їм побратими доручили поважну місію – відпочити посеред озерної цілющої краси?

Наталія Герасимчук – єдина жінка у роті особливого призначення «Світязь», яка у вересні 2015-го вирушила у відрядження в зону АТО. Несла службу на блок-постах під Сєвєродонецьком. У правоохоронних структурах із 93-го року. Родом із Горохівщини. А в цьому підрозділі -  трішки більше року. Кадровик. Зізнається: 8-го червня, напередодні річниці, святкувала День народження, тому й путівка – це, очевидно, дарунок від колег. «Хоча Сергій Ростиславович (Сергій Козак, – авт.) телефонував і запитував так обережно, чи, бува, я не хочу відпочити. Я ж відповіла, що не хочу, бо маю ще чимало справ. Мовляв, пізніше. Це тільки тепер я зрозуміла, чого це він питав, – сміється Наталка. – Але у нас так: хочу чи не хочу, сказали відпочивати, значить поїду! Я хлопцям безмежно вдячна! І «Волинській газеті» – безумовно. Навіть не думала, що так буває».

Олександр Зубко – наймолодший у підрозділі, позивний «Кубік». Прийшов сюди одразу після строкової служби, влітку 2015-го. З того часу, каже, ще не відпочивав. Кажуть, сподобався всім ще як тільки прийшов на співбесіду, бо комунікабельний і веселий. На Світязі він лікуватиме не тільки душу (краєвидами), а й …руку. І чесно зізнається: це йому колеги такий сюрприз у вигляді путівки підготували, бо змушений був піти на лікарняний через травму сухожилля. «Усі інші просто задіяні, їм ніколи,» – жартує Олександр. Позаяк через проблеми зі здоров’ям особисто вручити путівку йому не вдалося, то мусили ловити капрала «Кубіка» просто на автостанції. Поки у вівторок, 13-го червня, очікував автобуса сполученням «Луцьк – «Лісова пісня», розказував про себе, дякував за сюрприз і обіцяв надати редакції фото звіт із відпочинку.
Чекаємо!

Олена ЛІВІЦЬКА.
На фото автора та з сімейного архіву: Наталія Герасимчук; Олександр Зубко.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (618) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%