По самі вуха…

По самі вуха…

Через безгосподарність Львівського міського голови Андрія Садового та багаторічну бездіяльність депутатського корпусу Галичини Місто Лева вичерпало можливість складувати сміття на полігоні біля с. Грибовиця. А після масштабної пожежі на сміттєзвалищі та загибелі трьох співробітників МНС побутовий непотріб взагалі немає куди подіти.
Андрій Садовий як лідер «Самопомочі» сподівався на поміч сусідів, але місцева влада та активісти практично всіх львівських міст відмовилися приймати в себе непотріб із обласного центру. Тому допомогти намагаються й волиняни. Зокрема, щодня по п’ять 30-тонних сміттєвози вивантажують у с. Брище Луцького р-ну непотріб, привезений за майже 150 км. 
Як повідомив директор КП «Луцькспецкомунтранс» Валерій Кузьмич, у разі перевищення квоти львівські вантажівки повезуть свій смердючий вантаж у протилежному напрямку. 
Загалом потужностей сміттєзвалища в с. Брище має лучанам вистачити на 15 років. Але якщо Львів доставлятиме свій непотріб такими темпами, як зараз, то невдовзі й обласний центр Волині втратить можливість десь збирати власне сміття. Чи прийматимуть галичани волинські відходи, це ще те питання.
Наш кор. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити в