Видовищний дебют

Видовищний дебют

Уперше в своїй історії Луцьк провівЧемпіонат України з легкої атлетики. 
Як визнало керівництво ФЛА і Міністерства молоді та спорту України, на Волині зробили все для того, щоб якомога більше спортсменів виконали нормативи і потрапили на Олімпійські ігри або на чемпіонат Європи в Амстердам. 
Організатори змагань довели: те, що ще рік тому комусь здавалося неможливим, сьогодні стало реальністю – в Луцьку відбувся головний національний легкоатлетичний старт сезону!
Чотири дні за підтримки Федерації легкої атлетики України, Федерації легкої атлетики Волині та за всебічного сприяння голови Волинської обласної ради Ігоря Палиці відбувалися спортивні баталії, які стали основним етапом відбору на чемпіонат Європи (6-10 липня, Амстердам) та Олімпійські ігри (5-21 серпня, Ріо-де-Жанейро).

Продемонструвати свою майстерність на стадіоні «Авангард» прибули спортсмени з усіх регіонів України, в тому числі з Донецької та Луганської областей та навіть окупованого Криму.
Із нагоди відкриття Чемпіонату України з легкої атлетики у Луцьку відбувся брифінг за участю голови Волинської облради Ігоря Палиці та президента Федерації легкої атлетики України Ігора Гоцула. А далі – видовищні змагання, під час яких не лише підтверджувалися нормативи, а й встановлювалися нові рекорди.
Зокрема, киянка Юлія Левченко стала рекордсменкою України серед юніорів у стрибках у висоту. З результатом в 1 м 95 см вона на 2 сантиметри покращила попередній рекорд Ірини Коваленко, який тримався з липня 2004 року.

Під час змагання багатоборок тріумфувала і 17-річна спортсменка з Київської області Аліна Шух. 
Проте найбільше адреналіну подарував учасникам та вболівальникам завершальний день чемпіонату України з легкої атлетики.
В неділю, зокрема, відбулися фінали з бігу з бар’єрами на 400 м серед чоловіків та жінок, із метання диску серед чоловіків, потрійного стрибка серед жінок, бігу на 200 метрів серед чоловіків та жінок, стрибків у висоту серед чоловіків.
Прощатися з чемпіонатом України у Луцьку не хотілося нікому. Тож генеральний секретар ФЛАУ Михайло Медведь із цього приводу навіть зізнався: «Тут енергетично заряджений стадіон! Падали рекорди і нормативи! Піднімалися люди! Легка атлетика прийшла у Луцьк. І – вона тут залишиться! Адже ви будете приходити на стадіон, а ваші діти займатимуться у секціях».
Наш кор. 


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (502) - 88.4%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%