Говорять в’язні Кремля

Говорять  в’язні Кремля

В’язні Кремля, які повернулися в Україну, 17 червня в прямому ефірі Шустер LIVE розповіли свої історії.
Геннадій АФАНАСЬЄВ, незаконно засуджений у Росії (травень 2014 - червень 2016): 
«9 травня 2014 року, коли я повертався зі свята Перемоги, мене затримали цивільно вдягнуті правоохоронці ФСБ. Вони накинулися на мене прямо посеред міста Сімферополя, одягли мішок на голову та кинули до машини. Почали задавати питання та бити. Допити тривали 10 днів. І вранці, і вночі. Я знав, що мені вже не уникнути покарання і на мене тиснули, змушуючи признати провину у двох підпалах, так званих «терористичних актах». Під тиском я вирішив, що можу взяти провину, щоб отримати менший термін покарання. Але на той момент їм вже потрібні були інші люди, а саме Олександр Кольченко та Олег Сєнцов».
Юрій ЯЦЕНКО, який незаконно утримувався в російському СІЗО (травень 2014 - березень 2015): 
«Мені довелося відчути катування ФСБ: їх не може витримати жодна людина. Мені пощастило здогадатися порізати собі вени і живіт, а після того вдалося передзвонити. В іншому випадку, я переконаний: дав би свідчення на себе і на будь-кого. Більшість людей не знає, що таке бур, ПКТ, карцер: це бетонні приміщення, де не можна прилягти. У мене сьогодні була розмова з Міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним і я висунув ідею створити міжнародну місію зі звільнених українських політв’язнів для того, щоб ми доносили інформацію про те, що відбувається з українськими людьми в російських тюрмах».
74-річний Юрій СОЛОШЕНКО, незаконно засуджений у Росії на два роки: 
«14 червня вранці відчиняються двері і конвоїри кажуть: «Солошенко, з речами на вихід». Мої співкамерники та я вирішили, що це якісь позитивні зсуви намічаються. Мене вивели в окрему камеру, принесли речі і сказали очікувати. Потім повели в кабінет керівника СІЗО. Я не знав, куди мене ведуть, але побачив Віктора Медведчука. Тоді я зрозумів, що щось відбувається».
Наш кор.
Приєднуйтеся до клубу 3s.tv, щоб підтримати канал Савіка Шустера: www.club.3s.tv . Повністю програму дивіться на офіційному YouTube-каналі студії. Ток-шоу Шустер LIVE виходить в ефір щоп’ятниці о 20:30 на телеканалі 3S.tv.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (579) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%