Правда одним реченням

Правда одним реченням

…У с. Хобултова, Микуличі та Підгайці Володимир-Волинського р-ну 26-го червня відбулися позачергові вибори сільського голови, бо попередній написав заяву про звільнення за власним бажанням: з-поміж 3 претендентів виграла Оксана Морозюк. 
…Після 15-річного перебування на посаді Почесного консула Австрійської Республіки у Львові (охоплює своєю опікою і Волинь) пішов у відставку Ярослав Наконечний.
…Факультатив із навчання автосправі дітей із «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія» в смт Іваничі може припинити своє існування, бо влада не здатна знайти гроші для оплати праці одного вчителя.
…За продаж у Німеччину 11 жінок для сексуальної експлуатації одну з організаторок порнобізнесу засудили на 2 роки і 4 місяці позбавлення волі, а другій дали відстрочку через… вагітність підсудної.
…Депутати Ковельської міськради присвоїли екс-мерові і письменникові Анатолію Семенюку звання «Почесний громадянин Ковеля».
…Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич заявила, що вчителям піднімуть зарплату поетапно, але лише тим, які добровільно пройдуть сертифікацію.
…Громадська рада при Луцькому міському голові виступила із запереченням щодо витрачання понад 2 млн грн бюджетних коштів на будівництво Меморіалу Героям війни з Росією з основним аргументом: пам’ятники споруджують не під час бойових дій, а після перемоги над ворогом.
…Черговий фестиваль «Бандерштат» відбудеться в Луцьку 5-7 серпня.
Володимир ДАНИЛЮК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (502) - 88.5%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.4%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%