Сьома хвиля – як дев’ятий вал

Сьома хвиля –  як дев’ятий вал

Губернатор про сьому хвилю мобілізації: не буде контрактників, бритимуть лоби тим, кому вручать повістки.
Під час оперативної наради в облдержадміністрації її очільник Володимир Гунчик зауважив, що в Україні демобілізовується майже 18 тис. бійців, призваних у рамках 5-ої хвилі мобілізації. Тож у найкоротші терміни потрібно поповнити частини новими військовослужбовцями.
«За словами Володимира Гунчика, владці не хочуть проводити призов, бо контрактна служба ефективніша – на неї приходять професіонали. Утім, прийом до війська за контрактом проходить у деяких районах і містах не зовсім активно в районах і містах. Із цього приводу на обласному рівні скликали раду оборони», – наводить аргументи чиновника «Волинський інформаційний портал».
«Розмова була не проста, можливо, вона носила більш гострий характер. Але обставини вимагають того», –  зауважив Володимир Гунчик. Зокрема, після демобілізації суттєво порідіють лави 14-ої мехбригади, адже основний її склад формувався впродовж п’ятої хвилі мобілізації, – деталізують колеги. 
Тож у випадку невиконання завдань набору на контракт до кінця липня керівництво держави змушене буде оголосити сьому хвилю мобілізації. Це пов’язано з активізацією бойових дій на Сході».
У той же час слід зауважити: інформаційно-розяснювальна робота органів виконавчої влади області щодо популяризації служби в українському війську за контрактом позитивних результатів не дала через свою неефективність. Мало повстановлювати на вулицях красиві біл-борди чи повивішувати на кожному поштовому відділенні багатообіцяючі плакати про честь, гідність і зарплату розміром понад 7000 грн на місяць. Треба вміти застосовувати ефективні механізми, які дозволять достукатися до свідомості тих, хто фізично та морально здатен поповнити лави ЗСУ на професійній основі.
Тому в показнику кількості нових контрактників Волинь аж ніяк не може похвалитися лідерськими позиціями…
Наш кор.
На фото Володимира ДАНИЛЮКА: мобілізований вартовий у зоні АТО неподалік Волновахи.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (580) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%