Не вистачило 5 днів…

Не вистачило 5 днів…

23 червня у Свято-Миколаївському храмі УПЦ с. Звиняче Горохівського районного благочиння відбувся чин похорону полеглого у зоні АТО воїна Андрія Ліщини. 
Молодший сержант 53-ї ОМБР Андрій Ліщина помер у госпіталі внаслідок важких опіків, які отримав, коли підірвалася біля с. Авдіївка машина, в якій він перебував. Солдат смиренно виконував свій обовязок перед державою, відслужив у АТО тривалий час: за 5 днів його вже чекали у рідному селі... А зустріли вже у труні…  
Як інформує прес-служба Волинської єпархії УПЦ, зустрічали труну з тілом загиблого на околиці села 11 священиків, а коли доправили у рідний дім, то помолилися за нього на подвір’ї цієї оселі. Увечері ж отці Сергій Бачинський, Михайло Анісімов і Миколай Жученя відслужили над труною загиблого панахиду. Уранці  наступного дня тіло воїна під співи «Господи, помилуй!» і пісню «Пливе кача» доставили у місцевий Свято-Миколаївський храм, де процесію зустрічали церковним передзвоном. 
Богослужіння похорону, з благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта, очолив речник Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук.  Йому співслужили 6 священиків і диякон Тарас Футрук. Похорон співав місцевий церковний хор та вісім священиків. Отець Валентин висловив родині Героя співчуття, передав благословіння митрополита Ніфонта, аби Господь не залишив рідних і близьких воїна без Своєї підтримки, додав сил нести цей важкий земний хрест. 
Уродженець цього села, світлої пам’яті новопреставлений воїн Андрій за свого земного життя був прихожанином цієї церкви, то був храм його родини, родини віруючої, родини православних християн. Його дітки ходили у недільну школу. Його шваграми були два священики Волинської єпархії УПЦ – отці Михайло Анісімов з Колок та Миколай Жученя з с. Залісці Рожищенського р-ну. Вони також взяли участь у похованні Героя…
Наш кор.
На фото прес-служби Волинської єпархії УПЦ:  так вшанували пам’ять Героя його земляки в с. Звиняче.   

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (543) - 87.9%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%