Корисні поради

Корисні  поради

Чим вивести плями від ягід?

Насамперед зазначимо: не намагайтеся очистити одяг від ягід за допомогою мила — від цього колір тільки закріпиться. Особливо, якщо це пляма від чорниці на світлій тканині.
Зовсім свіжий слід від ягід можна вивести гарячою водою. Для цього потрібно натягнути тканину з плямою над будь-яким посудом. Лити окріп із чайника невеликим струменем до повного позбавлення «кольорових слідів».
Свіжу пляму від ягід можна відразу посипати сіллю і залишити на деякий час. А вже потім попрати з милом.
Якщо свіжа пляма від ягід з’явилася на білій тканині, то вивести її можна й розчином перекису водню. Для цього необхідно розвести перекис водню з водою у співвідношенні 1:10 відповідно. Якщо не знайшлося перекису водню, то можна взяти одну таблетку гідропериту і розчинити у 100 мл води.
Вивести плями від соку ягід можна за допомогою гарячого молока або сироватки. Для цього просочуємо молоком забруднену частину одягу, залишаємо в такому вигляді на півгодини і перемо. До речі, при роботі з білими речами більше підходить сироватка.
Якщо ви ненароком поставили пляму на кольорову тканину, не обійтися без гліцерину. Засіб в рівних пропорціях змішати з білком і нанести на пляму на дві години, після чого тканину слід випрати. Правда, перш ніж починати очищення від плям, забруднену ділянку бажано потримати над окропом як мінімум пару хвилин.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (620) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%