Черемський природний заповідник цікавить Україну

Черемський природний заповідник цікавить Україну

Маневиччина – край боліт та озер, а найпривабливішим для екскурсантів є Черемський природний заповідник. Щорічно сюди приїздять гості з Київщини, Волині, Полтавщини, Львівщини та інших областей, аби помилуватись краєвидами Поліського краю. Найбільше, звичайно, серед відвідувачів учнівської молоді.

Цьогоріч гостями Черемського природного заповідника були учні та вчителі Маневицької ЗОШ №1 ім. Андрія Снітка. За посередництва туристичної фірми «Україна унікальна» третій рік поспіль приїжджають екскурсанти з м. Києва та Київської області. А 22 червня до нас завітала кіногрупа, яка відзняла документальний фільм про заповідник, зафіксувала рідкісні види флори та фауни. Екскурсія для кіномитців відбувалась у супроводі директора заповідника Степана Пащука, який розповів присутнім про рослинний і тваринний світ, про те, чим живе заповідник сьогодні, про перспективні плани. Неодноразово відвідати заповідник приїздили викладачі природничого циклу (географи, біологи та математики) із загальноосвітніх шкіл району та області, а також викладачі і студенти Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки. Ось і нещодавно вчителі природничих дисциплін КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 7 – природничий ліцей»з цікавістю пройшли екологічною стежиною, зупиняючись, аби зафіксувати цікаві миттєвості й ще раз вдихнути на повні груди повітря – чистого, свіжого наповненого киснем, пахощами цілющих трав і квітів.

Попереду літо й осінь, які подарують гостям заповідника нові барви, щось незвідане і, звичайно, гарний настрій.

Лариса Шевчук,

науковий співробітник ЧПЗ.

На фото: екскурсанти з КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 7 – природничий ліцей».

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (543) - 87.9%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%