Друга річниця катастрофи MH17

Друга річниця катастрофи MH17

Уламки «Boeing-777»  везли в Нідерланди через Волинь...


17 липня 2014 р. у небі над Донецькою областю російські терористи збили пасажирський літак «Boeing-777» компанії «Malaysia Airlines», який виконував рейс за маршрутом Амстердам – Куала-Лумпур.

Авіасудно з Нідерландів до Малайзії не долетіло, оскільки над м. Торез було знищене російським зенітно-ракетним комплексом «Бук». Всі 298 членів екіпажу і пасажирів, серед них – 80 дітей, загинули.

Агенція УНІАН нагадує: переважна більшість жертв російських військових були громадянами Нідерландів, 38 – громадянами Австралії.

Оскільки уламки літака та фрагменти тіл убитих впали в зоні, що й досі контролюється бойовиками з окупаційних військ,  то довелося домовлятися з Кремлем на рівні ООН, аби зібрати все та перевезти спочатку на контрольовану Україною територію, а потім – через МАПП «Ягодин-Дорогуск» у Нідерланди.

Експерти згодом відтворили вибух літака MH17, а також неспростовно довели факт злочину Кремля, який було здійснено руками офіцерів із 53-ї зенітно-ракетної бригади ЗС РФ, постійне місце дислокації якої – неподалік Курська.

Але розслідування на офіційному рівні досі не закінчилося.

Тому нам залишається лише згадувати про безневинних жертв злочинного режиму Кремля та його маріонеток на окупованій частині Донбасу.

Сергій ШРАМЧУК.

На фото УНІАН: на місці падіння малайзійського авіалайнера.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (503) - 88.4%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%