Ігор Палиця: «95% того, що я заробляю, йде на Фонд»

Ігор Палиця:  «95% того, що я  заробляю, йде на Фонд»

15 липня відбулася презентація п’ятирічної роботи Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».  За ці роки діяльності на реалізацію проектів Фонд витратив понад 300 мільйонів гривень. А розпочалося все у червні  2011 року. Тоді Фонд мав назву «Новий Луцьк». У ньому працювало 12 людей. З цієї команди однодумців і почалося втілення основних проектів у життя. У 2016 році «Новий Луцьк» вийшов за межі міста, змінив назву на «Тільки разом» та географію діяльності і тепер охоплює всю область. 
 «95% того, що я заробляю, йде на Фонд. Дякую людям, які разом зі мною, які допомагають втілювати програми Фонду. Дякую тим, хто вірить у Фонд. Якби не було перешкод на рівні області та керівників міст, ми могли б зробити набагато більше. Там, де Фонд бере участь, у реалізації того чи іншого проекту, кожна копійка контролюється», – розповідає засновник Фонду «Тільки разом» Ігор Палиця.
Ігор Палиця каже, що Фонд – це не лише фінансова підтримка та допомога. Це і стратегія, і бачення, і розуміння того, до чого ми прагнемо у майбутньому.
На сьогодні Фонд «Тільки разом» працює у рамках 8 програм, які є векторами руху його роботи. «Волинь спортивна», «Розвиток територіальних громад», «Здоров’я волинян», «Сучасна освіта», «З добром у серці», «Культура і духовність», «Підтримка обдарованої молоді», «Підтримка військовослужбовців та їхніх родин» – це всі ті програми, які роблять вагомий внесок у розвиток волинського краю. В рамках цих програм Фонд реалізовує 24 проекти,  які спрямовані на покращення різних сфер життя.
Засновник Фонду зазначив, що досвід, який отримала команда, реалізовуючи програми у Луцьку, буде застосовуватися у роботі в області. 
За 5 років роботи Фонду «Тільки разом» допомогу отримали тисячі людей, реалізували сотні проектів, які направлені на покращення життя волинян. Жодне звернення, жодна ініціатива громади не залишилися без уваги працівників Фонду.
«Із цієї цифри, яку ми витратили протягом 5 років, а це понад 300 мільйонів гривень, на балансі Фонду немає нічого. Кожну копійку освоїли. Кількість коштів, які потрібні для реалізації програм Фонду, з кожним роком збільшується, – звітує засновник Фонду.
Ігор Палиця вважає - неможливо отримати європейське майбутнє відразу. А для того, щоб жити добре, - не потрібно проситися в Європу. Ми можемо самі  стати сильними, розбудувати країну, а тоді вирішувати куди нам вступати.
«Наше з вами завдання – за допомогою Фонду, за допомогою нашої роботи довести, що в нас є потенціал стати сильними. Я переконаний, що за кілька років нам буде про що розповісти іншим областям», – резюмував Ігор Палиця.
Команда Фонду працює і вірить –  попереду зміни на краще. Тільки разом ми зможемо досягти успіху. 
Ірина ЮЗВА.
На фото автора: Ігор Палиця розповідає про п’ять років роботи Фонду «Тільки разом».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 85.9%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%