Духовна опіка

Духовна опіка

На прохання ініціативної групи з благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла у Волинській православній духовній академії відбулись установчі збори громадської спілки «Військові капелани Волині», повідомляє офіційний сайт Волинської єпархії УПЦ КП. У них взяли участь близько двадцяти священиків, які духовно опікуються військовиками.

Ця робота – як у зоні АТО, так і на Волині – та співпраця в різних об’єднаннях учасників бойових дій на Донбасі, долучення до патріотичного виховання молоді привели душпастирів до необхідності створити свою спілку. В ній ділитимуться досвідом, шукатимуть розв’язання проблем.

 

На засіданні обговорено цілі нової спілки, шляхи їх вирішення. Ухвалено, що «Військові капелани Волині» невдовзі стануть юридичною особою з трьома кущовими осередками, матимуть свої атрибути, зокрема прапор і шеврони. Розглянуто проекти установчих документів.

 

Головою Спілки обрано настоятеля громади Покрови Пресвятої Богородиці с. Княгининок (колишні Маяки) Луцького районного деканату протоієрея Михайла Бучака, головою ревізійної комісії – насельника Жидичинського монастиря Святителя Миколая Чудотворця ієромонаха Макарія (Дядюся).

Світлина з архіву протоієрея Михайла Бучака.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (66) - 86.8%
Пізно (3) - 3.9%
Яка різниця? (2) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (4) - 5.3%