Новий етап

Новий етап

28 липня відбулося засідання Громадської ради при облдержадміністрації. Участь у ньому також узяв і керівник виконавчої гілки влади Волині Володимир Гунчик.

У вступному слові він наголосив, що розраховує на чітку співпрацю з новим складом Громадської ради. Володимир Петрович переконаний, що її представники повинні активно працювати в складі колегій профільних управлінь та відділів, а також – взаємодіяти з обласної радою. А оскільки засідання відбувалося на День святого Володимира, то привітав усіх Володимирів, Володимировичів і Володимирівних, побажавши усіляких гараздів.
Головним у порядку денному стало обговорення та затвердження плану роботи на друге півріччя. Щоб представники громадськості зосередилися на найактуальніших проблемах сьогодення, в усіх п’ятьох профільних комісіях вносилися та затверджувалися цілком конкретні пропозиції. Тому голова Громадської ради при облдержадміністрації Олександр Волянюк запропонував присутнім ще раз ознайомитися з переліком проблем та затвердити їх. Що й було зроблено.
Попереду – дуже багато важливих проблем, які потребують вирішення. Представники громадськості, наприклад, звернуться до Міністерства закордонних справ України з проханням надати текст Мінських домовленостей. Вивчать роботу санаторію «Лісова пісня». Дослідять «земельне рейдерство» з паями сільгоспугідь. Проаналізують стан боротьби зі злочинністю та корупцією. Виявлять причини зменшення надходжень до бюджету області та діяльність у цьому контексті Волинської митниці. Нададуть рекомендації щодо розвитку будівельної галузі з максимальним сприянням місцевим забудовникам. Знайдуть причини інертної роботи «Єврорегіону Буг»…
І це – лише невеликий комплекс питань, які будуть розглядатися спільно з представниками різноманітних державних структур, які мають до них пряме відношення.
Відкриті двері Громадської ради при облдержадміністрації і для представників тих недержавних громадських організацій, які не потрапили до її складу, але мають намір активно попрацювати.
А з ініціативи заступника голови Громадської ради Мар’яни Сорочук усі охочі здали аналізи крові на наявність гепатиту С. На щастя, анонімне експрес-дослідження показало, що всі – здорові. І це означає, що рада працюватиме довго, активно та продуктивно.
Світлана КОМА.
На фото автора: Володимир Гунчик і Олександр Волянюк.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (476) - 88.8%
Пізно (15) - 2.8%
Яка різниця? (8) - 1.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.7%
Мені байдуже (16) - 3%