Журналістика – це не злочин!

Журналістика – це не злочин!

Незалежна медіа-профспілка України приєдналась до кампанії солідарності з турецькими журналістами, започаткованої МФЖ та ЄФЖ.

Про це повідомив в. о. Голови комітету НМПУ Сергій Штурхецький:
«Закриття медіа, обмеження прав журналістів аж до їхніх арештів – це завжди тривожний симптом хвороби демократичного суспільства. І тому нам не байдуже те, що відбувається у наших турецьких сусідів. Думаю, міжнародне співтовариство, демократичні інституції в Туреччині, саме турецьке суспільство дасть відповіді на ті події, що сталися. Але наше завдання сьогодні – виявити міжнародну солідарність із колегами, не дозволити замовчати факти утисків свободи слова», – наголосив він.
Прес-служба НМПУ нагадує, що у відповідь на систематичні утиски уряду Туреччини щодо журналістів, Міжнародна федерація журналістів (МФЖ) та Європейська федерація журналістів (ЄФЖ) оголосили про початок  кампанії Солідарності із турецькими колегами. У рамках кампанії організатори пропонують усім країнам-членам МФЖ та ЄФЖ:
надіслати листа до Посольства Туреччини у своїй країні або до національного уряду своєї країни;
поширити петицію Amnesty International “Rights hard-won cannot be taken away”, котра закликає Президента Ердогана дотримуватись прав людини у Туреччині;
надсилати кошти на рахунок Фонду допомоги МФЖ задля здійснення підтримки запитів на допомогу від турецьких журналістів (Bank account BE64 2100 7857 0052; Swift Code GEBABEBB; communication “Solidarity Turkey”)
поширювати через соціальні медіа чи інші платформи банер «Журналістика це не злочин».
Вл. інф.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (67) - 85.9%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%