Генерал поліції «працює неналежно»

Генерал поліції «працює неналежно»

Новий прокурор області вважає, що основна причина катастрофічного зростання кількості ДТП та числа вбитих і скалічених внаслідок аварій – бездіяльність нової поліції.

У прокуратурі області проаналізували інформацію про вчинені на Волині кримінальні правопорушення проти безпеки руху та експлуатації транспорту.
Аналіз засвідчив, що у першому півріччі 2016 р. на території області кількість ДТП зросла на 64 % – з 125 до 205. У 31 випадку настала смерть потерпілих…
«Лише на території міста Луцька за цей період обліковано 55 дорожньо-транспортних пригод, що на понад 77 % більше, ніж минулоріч (31). Стрімко зросла кількість ДТП у Нововолинську, Володимирі-Волинському, Ковелі,  Володимир-Волинському, Іваничівському, Ківерцівському, Ковельському, Луцькому, Любомльському, Рожищенському, Старовижівському та Шацькому р-нах», – констатує сумні цифри прес-служба прокуратури області.           
Зважаючи на те, що «органи поліції, на які законом покладено завдання щодо протидії злочинності, а також здійснення запобігання вчиненню правопорушень, здійснюють свої повноваження у цих сферах неналежно», прокурор області Максим Киричук скерував т. в. о. начальника Головного управління Національної поліції у Волинській області, генералові поліції 3 рангу Петру Шпизі листа з вимогою посилити протидію порушенням безпеки дорожнього руху.
«Лист із вимогою максимально зосередити зусилля підрозділу на проблемах боротьби в межах компетенції з кримінальними правопорушеннями, пов’язаними з порушеннями правил дорожнього руху, скеровано також начальнику Управління патрульної поліції у місті Луцьку», – деталізують у прокуратурі.
Світлана КОМА.
На фото Сергія ШРАМЧУКА: замість того, щоб виявляти та притягувати до відповідальність порушників ПДР, патрульна машина стоїть на футбольній фан-зоні Театрального майдану…

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (502) - 88.5%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.4%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%