Досвід

Досвід

Оперативна мобільна група ДП «Ківерцівське ЛГ» з четверга патрулює лісові угіддя разом із нацгвардійцями. Про це повідомив директор ДП «Ківерцівське ЛГ» Анатолій Іщик.

- Раніше ми залучали до охорони лісових масивів тільки працівників Ківерцівського відділу поліції, - каже Анатолій Андрійович. – Вони ж часто зверталися по допомогу до нас. Задання у нас спільні - охорона державного ресурсу та забезпечення прапорядку. Під час таких спільних дій і виникла думка залучити до патрулювання іще нацгвардійців. Узгодили це питання з керівництвом і ось спільно вартуємо ліси.

Варто сказати, що у лісівників Волині та нацгвардійців віддавна склалися добрі державні відносини: лісівники не лише звертаються за підтримкою до нацгвардійців, а відповідно і їм надають усіляку допомогу.

То ж не оминув нагоди, аби не зателефонувати до кущового керівника мобільних груп, інженера охорони та захисту лісу Віталія Вронського, щоб не поцікавитися цим нововведенням.

- Таке рішення було прийнято керівництвом лісоуправління, - каже Віталій Володимирович. – Патрулюється нам добре. Є повне взаєморозуміння. разом протидіємо незаконним рубкам та браконьєрству, від цього наші ліси стали більш захищеними. Думаю, наш досвід будуть переймати інші лісоохоронці.

Мобільна група ДП «Ківерцівське ЛГ» зараз відпрацьовує питання взаємодії з гвардійцями і поліцією, працівниками преси та громадськістю.

Сергій Цюриць

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (502) - 88.5%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.4%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%