У зону АТО

У зону АТО

Волинські лісівники передали відремонтований автомобіль швидкої допомоги.   
Як розповідає водій Сергій, автомобіль іноземного  виробництва, тож запчастини і ремонт – дороговартісні.
– Зверталися до багатьох, та ніхто не погоджувався братися за роботу, бо потрібні були великі кошти, – каже. – Назустріч нам пішли волинські лісівники. Завдяки начальнику ВОУЛМГ Олександру Кватирку профінансовано всі ремонтні роботи, на це знадобилося понад 30 тис. грн.

Чоловік дякує підприємцям Костянтину Вакуленку, Івану Кальчуку, автомеханіку Андрію Киричуку, що погодилися відремонтувати машину.
Захисникам 46-го добровольчого батальйону спеціального призначення ЗСУ «Донбас» автомобіль слугуватиме великою підмогою. 
– Адже укомплектований він усім необхідним згідно зі спецпризначенням:  медичними ношами, кисневим балоном, двома акумуляторами, кондиціонером, – продовжує Сергій та додає, що цей автомобіль тривалий час служив хлопцям, та коли в нього поцілив снаряд, його змушені були везти на Волинь… 
Відремонтована і повністю готова до військової служби швидка допомога вже вирушила у далеку дорогу. Лісівники заправили автівку пальним, завантажили консервною продукцією – соками, маринованими грибами та овочами.
– Робитимемо і надалі все можливе, аби хоча б на крок наблизити довгоочікувану перемогу. Забезпечувати необхідним земляків на передовій лінії оборони – наш обов’язок, – зазначив заступник начальника ВОУЛМГ Олександр Рибчинський.  
Незабаром лісівники профінансують ремонт позашляховика Nissan, якого колектив управління передав бійцям цього ж батальйону минулого року. 
Світлана МІСЬОНГ.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%