В облдержадміністрації

В облдержадміністрації

Цьогоріч уже вп’яте серед спорстменів-паралімпійців України є волиняни. Зокрема сьогодні, 18 серпня 2016 року, відбулись урочисті проводи на ХV літні Паралімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро ковельчанина – майстра спорту України міжнародного класу з футболу серед спорстменів з наслідками ДЦП Віталія Романчука, повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Паралімпійські ігри багато років поспіль відбуваються якраз у тих країнах та на тих же спортивних аренах, що і олімпійські. Цьогоріч вони триватимуть із 7 до 18 вересня 2016 року. У цих іграх участь візьмуть 4300 спортсменів, які розіграють 528 комплектів нагород у 22 видах спорту. Від України в іграх братиме участь 159 спортсменів, які змагатимуться у 14 видах спорту. І варто відзначити, що в активі тільки волинських спортсменів за минулі роки – 3 золоті та 6 срібних паралімпійських нагород.

Відтак, підтримуватиме спортсмена у далекій Бразилії тренер-викладач обласної ДЮСШ інвалідів, старший тренер збірної команди України з футболу, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України Юрій Тимофеєв.IMG_6676 (Копировать)

Привітали, побажали успіху та перемог нашому земляку заступник голови облдержадміністрації Світлана Мишковець, заступник голови обласної ради Роман Карпюк та усі присутні у залі.

– Впевнена, що ваша сила і натхненність допоможе подолати все і виграти, тому бажаю терпіння та життєвої мудрості. Щоби не тільки в спортивному житті, а у повсякденному у вас складалося все, як ви того бажаєте, адже ви є прикладом того, як треба діяти, – сказала Світлана Мишковець.

Окрім теплих слів спортсмену-паралімпійцю та його тренеру вручили і подарунки. Зокрема Світлана Євтихіївна та Роман Карпюк вручили сертифікат на грошову винагороду.

Не забули і за давню традицію – вручення прапора України, який «побував» на попередній Паралімпійських іграх. Право вручення надали Світлані Мишковець та Роману Карпюку.

Своєю чергою спортсмени подякували за теплий прийом та запевнили, що гідно представлять нашу країну та область.

– Хочу запевнити, що команда віддасть всі сили і вміння аби завоювати медаль, – наголосив Юрій Тимофеєв.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (502) - 88.5%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.4%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%