Череп роздробився не внаслідок насильницьких дій?!

Череп роздробився не внаслідок насильницьких дій?!

Судді не повірили підозрюваному у вбивстві 16-річної Катерини Литкіної і залишили його за ґратами на 2 місяці.

 

Апеляційний суд Волинської області залишив під вартою 15-річного жителя м. Нововолинськ, якого поліція підозрює у вбивстві Катерини Литкіної.
Ця сумна історія почалася на початку серпня ц. р., коли пішла з дому (від бабусі, де останніми роками проживала) 16-річна Катерина Литкіна, яка так і не повернулася живою. Батьки, які разом не мешкають тривалий час, терміново взялися за пошуки дитини, і за тиждень батько Сергій Литкін разом із друзями таки знайшов її на териконі Шахти №3. Дівчина булла мертвою, а смерть наступила внаслідок численних тілесних ушкоджень, зокрема – несумісної з життям травми черепа.
Під тиском медіа та громадськості поліція і прокуратура таки затримали одного з підозрюваних – неповнолітнього брата колишнього хлопця Катерини Литкіної, на зустріч із яким того фатального вечора й вийшла майбутня жертва.
Слідчі повідомили, що під час обшуку виявлено достатньо речових доказів, які вказують на пряму співучасть затриманого у вбивстві дівчини. Відтак, слідчий суддя Нововолинського міського суду ухвалила рішення помістити підозрюваного під варту на 60 діб.
«Однак захисник підозрюваного подав апеляційну скаргу, в якій просив скасувати ухвалу слідчого судді, а самого юнака відпустити додому під нагляд батьків, – повідомляє агенція «ВолиньPost». – 30 серпня в судовому засіданні адвокат підозрюваного наголошував на тому, що наразі підозра не є обґрунтованою, оскільки ще немає висновку судмедекспертизи. Мовляв, нині є лише довідка, в якій вказано, що причиною смерті Катерини Литкіної став роздроблений череп, однак не доведено, що це відбулось внаслідок насильницьких дій. Крім того, сам юнак, за словами захисника, дуже активно співпрацює зі слідством..
Сам підозрюваний також просив відпустити його додому.
«Я клянуся, я її не вбивав», – запевняв хлопець».
Та аргументи прокуратури та поліції переважили: судді не повірили в щирість заяв підозрюваного та адвоката, тож колегія суддів Апеляційного суду Волинської області залишила апеляційну скаргу адвоката підозрюваного без задоволення.
А тим часом продовжуються пошуки за кордоном старшого брата затриманого, якого також підозрюють у співучасті в вбивстві Катерини Литкіної.
Світлана КОМА.
На фото «ВолиньPost»: під час судового засідання.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%