Прилуцьке до Луцька?

Прилуцьке до Луцька?

Сьогодні, 31 серпня, на засіданні сесії міськради вирішували долю Луцька та с.Прилуцьке.

На думку заступника міського голови Сергія Григоренко, місто не може розвиватися. якщо залишиться у теперішніх межах. «На фоні інших центрів Луцьк має вкрай маленьку площу, навіть Ковель займає більшу територію, хоча й менший за населенням».

Заступник мера зауважив, що після погодження співпраці на сесії міськради потрібно зробити ще декілька кроків. Прилуцька сільрада теж має на своїй сесії дати згоду на співробітництво. Після цього буде сформована робоча група, куди входитимуть представники у рівній кількості від Луцька та Прилуцького. Ця робоча група за місяць має підготувати проект договору, тоді депутати мають погодити його на сесії міськради.

Григоренко також наголосив, що в майбутньому бачать об’єднання громад Прилуцького та Луцька. За словами заступника мера, Луцьк цікавить перспектива розвитку, у Прилуцького є паї, які вони готові надавати для побудови нових житлових мікрорайонів, – в перспективі може постати житловий мікрорайон на 20–30 тисяч людей.

Як наголосив Григоренко, із Прилуцьким об’єднано чотири села, а це ще чотири тисячі гектарів, отже у разі об’єднання громад Луцьк становитиме більше восьми тисяч гектарів.

40 депутатів після годинної дискусії одноголосно проголосували за співпрацю з Прилуцькою сільською радою.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (70) - 86.4%
Пізно (3) - 3.7%
Яка різниця? (2) - 2.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.2%
Мені байдуже (4) - 4.9%