Хто змайстрував дезу на Столяра?

Хто змайстрував дезу на Столяра?

Напередодні чергової річниці початку Другої світової війни в м. Рожище невідомі порозвішували зображення георгіївських стрічок, під якими ветерани ВВВ кладуть квіти до Вічного вогню. Підписали «привітання» з «Днем Перемоги» прізвищем депутата облради від «Батьківщини» Василя Столяра…

 

Про брутальне порушення всіх законів та норм людської моралі повідомила агенція «Волинські новини». Вони ж оприлюднила текст звернення Василя Андрійовича до виборців району, де його обрали в облраду, та до всіх волинян.
«Нещодавно я отримав інформацію про те, що 27 серпня у місті Рожище на мосту через річку Стир невідомі розмістили рекламні щити, на яких від мого імені городян вітають з Днем Великої Перемоги. На бордах зображені ветерани та георгіївська стрічка. Зрозуміло, що це брудна провокація з боку моїх опонентів», – наголосив депутат.
Він також акцентував:
«Усім відома моя проукраїнська позиція, відтак залишити поза увагою мою начебто «прихильність» до «русского мира» не можу. Для з’ясування обставин, виконавців, а – головне –замовників провокативних бордів, я уже звернувся до правоохоронних органів. Впевнений, що уже найближчим часом імена зловмисників із хворобливою фантазією будуть відомі. Я докладу усіх зусиль, щоб фотографії цих підлих «героїв» висіли на бордах із вибаченнями перед рожищеською громадою. Нехай збирають валізи та мігрують з Волині, адже сепаратисти ніколи не почуватимуться комфортно на теренах нашої області».
Варто зауважити, що в ці серпневі дні у 1939-ому нацистська Німеччина і сталінський СССР підписали сумнозвісний Пакто Молотова-Ріббентропа, а також секретний протокол із поділом між собою території Польщі. 1 вересня з заходу Адольф Гітлер направив у наступ свої війська, а 17-го числа зі Сходу з «визвольним походом» рушила червона армада. 23 вересня переможці підписали Договір про дружбу і кордони, яким остаточно розчленували Другі Річ Посполиту.
Якщо провокатори ці історичні події вважають першопричиною «Дня Перемоги», то це ще більша наруга над пам’ятт. Десятків тисяч волинян. Які загинули під час Другої світової, а також внаслідок незаконних депортацій та репресій.

Цинізм організаторів та виконавців тим паче брутальний, що батько Василя Андрійовича воював із гітлерівцями на передовій лінії фронту.
Світлана КОМА.
На фото порталу «Район. Рожище»: сепаратистське зображення, яке провокатори приписали Василеві Столяру.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%