Коротка пісня Солов’я…

Коротка пісня Солов’я…

Начальник Луцького прикордонного загону Олександр Соловей несподівано для багатьох написав рапорт про відставку та, наймовірніше, залишає межі області.

Луцький прикордонний загін Державної прикордонної служби України очолив новий керівник Олександр Соловей. Про це було повідомлено 30 березня ц. р. відділом інформполітики облдержадміністрації, який розповів і про зустріч із керівником виконавчої влади області Володимиром Гунчиком.
Нового командира колективу представив начальник Північного регіонального управління полковник Валерій Курніков, із яким на зустріч прибув і попередній керівник загону – підполковник Олександр Мейко.
А офіційне представлення Олександра Солов’я відбулося 4 квітня 2016 р. під час оперативної наради, де Олександр Іванович розповідав про свої першочергові завдання на цій посаді. Та після першочергових завдань повсякденні наступили ненадовго: підполковник Соловей написав рапорт і, як стало відомо з поінформованих джерел, пославшись на сімейні обставини приблизно тиждень тому взагалі звільнився зі служби в Державній прикордонній службі України.
Де він продовжить свою трудову біографію, а чи зосередиться на заслуженому відпочинку, наразі ніхто не знає, крім нього самого. В усякому випадку, 43-річний уродженець Хмельниччини починав службу на посаді начальника прикордонної застави в Донецькому прикордонному загоні, а до призначення в Луцьк був  начальником штабу Мукачівського прикордонного загону та начальником Мостиського прикордонного загону.
Хто стане вже 13-им за роки Незалежності начальником луцького прикордонного загону, наразі невідомо.
Незважаючи на можливі кадрові ротації, особовий склад підрозділу ДПСУ на Волині чітко виконує поставлені завдання з охорони держкордону на всій його протяжності в зоні своєї відповідальності.
Світлана КОМА.
На фото відділу інформполітики облдержадміністрації: Олександр Соловей (крайній справа) разом із іншими прикордонниками спілкується з Володимиром Гунчиком у його кабінеті.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (595) - 86.2%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%