Журналістська солідарність

Журналістська солідарність

На честь Ґеорґія Ґонґдзе, всіх полеглих журналістів та на захист колективу райгазети «Вільним шляхом» у Луцьку 16 вересня відбудуться громадські заходи.

12 вересня ц. р. у м. Ківерці прибули голова Незалежної медіа-профспілки України Ігор Чайка, головний юрисконсульт спілки Олександр Тарасов, начальник Головного управління Національної поліції у Волинській області Петро Шпига та начальник слідчого управління Анатолій Петрушин. Вони зустрілися за столом переговорів з представниками ківерцівської влади і колективом.
У результаті обговорення компромісу так і не вдалося досягти.
Петро Шпига повідомив, що його підлеглі не будуть втручатися в конфлікт між співзасновниками, бо це – прерогатива суду. 
«Поліція не має права розглядати повідомлення про злочин як просте звернення громадян. Це пряме порушення ч.1 ст.214 КПК України, що зобов’язує слідчого негайно, але не пізніше 24 годин після одержання заяви про злочин, внести його до ЄРДР. Ми будемо оскаржувати незаконні дії поліції до прокуратури, а якщо треба буде той до суду. Коли суд чи прокуратура зобов’яжуть слідчого внести відомості до ЄРДР, ми поставимо питання про відповідальність керівників слідчих відділів Волинської поліції», – наводить позицію Олександра Тарасова прес-служба НМПУ.
А 16 вересня – в переддень загибелі засновника «Української правди»  Ґеорґія Ґонґдзе, на честь усіх полеглих журналістів та на захист колективу райгазети «Вільним шляхом» у Луцьку на Театральному майдані відбудеться панахида. Потім, як зауважив голова НМПУ Ігор Чайка, запланована піша хода до адмінспоруди Прокуратури Волинської області, де учасники висловляться на захист журналістів «Вільним шляхом», а затим прийдуть до будинку органів влади області на Київському майдані, де відбудеться аналогічна акція.
Початок безстрокового страйку колективу редакції газети «Вільним шляхом» – 19 вересня 2016 р.
Вл. інф.
На фото з архіву: таким був Ґеорґій Ґонґдзе.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (583) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%