Від батька – до сина

Від батька – до сина

Ліс – це жива книга природи, пізнаючи яку щоденно збагачуєшся життєвою мудрістю та відкриваєш для себе невичерпне джерело енергії для нового поступу та праці, яка покликана оберігати найцінніші дари зеленої скарбниці. В цьому переконуєшся щоразу, коли спілкуєшся з людьми, які пов’язали свою долю з лісовою галуззю. 
Серед них немає байдужих до того, що відбувається в «зеленому храмі» природи, адже вони по-справжньому віддані своїй справі. А почуття відповідальності за збереження і примноження багатств природи – ключова риса, яка об’єднує кращих фахівців галузі. 
Серед таких працівників у ДП «СЛАП «Локачіагроліс» відзначають і молодого спеціаліста, майстра лісу Ігоря Савчука. Він змалку знає про ліс усе, без нього не уявляє свого життя. І це зрозуміло. Адже перший досвід лісівника набував від батька Василя Андрійовича – головного лісничого цього ж лісового господарства. 
З  2013 р. Ігор Савчук працював у ДП «СЛАП «Локачіагроліс» лісником, згодом, у 2014 р., переведений на посаду майстра лісу, яку займає і донині.
Обов’язки майстра лісу потребували неабияких знань та часу. Це й приймання роботи під час заготівлі деревини, і проведення відводів під рубки проміжного та головного користування, ведення документації тощо. Та попри брак досвіду, справляється з усім майстер лісу на відмінно, і все завдяки надзвичайній самовіддачі та працелюбності, а ще дуже допомагає батьківська порада.
Щоб працювати майстром лісу, замало лише добрих знань. Потрібно відчувати дерево, розуміти природу, мати особливу інтуїцію, неабиякі навички догляду за лісовими культурами. Такі настанови Ігор Савчук часто чув від батька. Адже саме від лісника – майстра лісу залежить доля, майбутнє  та сила лісу. Тому Ігор Васильович до своєї роботи ставиться дуже відповідально. 
Він завжди в лісі: не лише пильнує за якістю робіт, а й безпосередньо бере в них участь. Його рідко можна застати у кабінеті, але часто можна зустріти на одному із лісових обходів, за якими він закріплений. Чоловік знає, як із насінини виростити саджанець, в якому місці і коли його посадити, як його доглядати, як ліс ростити, щоб через  роки ним милувалося не одне покоління.
– Якби можна було обирати свою життєву дорогу ще раз, лісове господарство не проміняв би на жодну іншу роботу, адже вона мені до душі – і це головне, – стверджує Ігор Васильович.
Прес-служба ДП 
«СЛАП «Лакачіагроліс».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (67) - 85.9%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%