Ювілеї

Ювілеї

Цьогоріч виповнюється 400 років Луцькому колегіуму, 50 років новітній історії Волинського коледжу та 10 років як волинський заклад знаходиться в структурі НУХТ, повідомляють прес-служби Волинської обласної ради (volynrada.gov.ua) та Луцької міської ради (lutskrada.gov.ua).. «У спадок ми отримали  будівлю з неповторною аурою приміщення Луцького колегіуму, який був найвідомішим навчальним закладом свого часу», каже директор коледжу Ігор Корчук.  Як і 400 років тому тут готують висококваліфікованих фахівців, затребуваних на ринку праці. На сьогодні Волинський коледж Національного університету харчових технологій – єдиний в області вищий навчальний заклад, який здійснює підготовку фахівців за двома освітньо-кваліфікаційними рівнями: кваліфікований робітник та молодший спеціаліст – з 10 професій та 9 спеціальностей для сфери обслуговування, харчової, легкої та інших галузей народного господарства.

У честь ювілею викладачі та студенти коледжу зібралися на урочистості у Палаці культури м. Луцьк. На початку заходу хвилиною мовчання вшанували 4 випускників закладу, які загинули в зоні АТО. Потому приймали вітання та подарунки від гостей свята, серед яких духовенство, представники влади, випускники, роботодавці та колеги з інших навчальних закладів.

Першим привітав усіх учасників святкового дійства директор коледжу Ігор Корчук. «Історія нашого коледжу нерозривно пов'язана з історією Луцька. Сьогодні ми святкуємо ювілей новітньої історії коледжу, який стрімко розвивається і займає належне місце у освітянській родині Волинської області. Нас усіх об'єднує повага до знань і віра у потенціал кожного нашого студента. Серед наших випускників – чимало висококваліфікованих спеціалістів, керівників провідних установ та підприємств. Ми першими почали підготовку фахівців у галузі харчової та переробної промисловості. За 10 років існування як самостійний структурний підрозділ НУХТ на Волині нам вдалося багато чого досягнути. Та попри це, ми продовжуємо йти шляхом динамічного розвитку», – наголосив він. Окрім цього, Ігор Корчук висловив подяку владі міста за співпрацю і допомогу у зміцненні матеріально – технічної бази коледжу.

Світлана Мишковець, звертаючись до присутніх, зазначила: «Найбільшим вашим багатством є педагоги та студенти. Адже в подальшому вони неодмінно стануть професіоналами своєї справи як в Україні, так і за її межами. Тому бажаю вам процвітання, мирного неба, та успіхів».

Заступник голови обласної ради Роман Карпюк передав вітання від голови   Ігоря Палиці та усіх депутатів. «Від себе зичу вам добра. Нехай воно завжди буде у ваших стінах. Бажаю жити під мирним небом. Ваші здобутки відомі всім волинянам, бо ваші випускники працюють в різних закладах харчування. А я вважаю, що в наших готують набагато смачніше, ніж в закладах харчування інших областей. Тож на випускників цього коледжу завжди буде неабиякий попит», – резюмував Роман  Карпюк. Потому він вручив нагороди найвищого представницького органу влади Волині окремим працівникам коледжу. Нагадаємо, свого часу Волинська обласна рада також посприяла розвитку цього навчального закладу, прийнявши рішення, яким  на баланс тоді ще технікуму було передано приміщення колишнього кіно-відеомузичного підприємства.

Заступник міського голови Андрій Киця у своїй вітальній промові, перш за все, подякував колективу коледжу за співпрацю та наголосив, що напрямки, за якими готують спеціалістів у коледжі, завжди будуть перспективними та приноситимуть користь місту. «Приємно відзначити, що тут безперервно з'являються нові технології. Наш світ стрімко змінюється, і завдяки цьому ваш навчальний заклад завжди йтиме в ногу з часом та потребами суспільства. Я переконаний, що і надалі наша співпраця допоможе розвиватися. Тому бажаю вам усім міцного здоров'я, успіхів, миру і добра», – наголосив він.

Також із 50-річним ювілеєм колектив коледжу привітав перший проректор Національного університету харчових технологій Володимир Яровий. Він передав найкращі побажання від імені ректора університету Анатолія Українця, а також додав: «Дуже дякую вам за 10 років нашої спільної роботи. Ми сповнені гордості через те, що основне студентське поповнення нашого університету отримуємо завдяки вашим старанним та успішним молодим спеціалістам».

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (234) - 86.7%
Пізно (7) - 2.6%
Яка різниця? (8) - 3%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (11) - 4.1%
Мені байдуже (9) - 3.3%