Нові можливості

Нові можливості

Новий закон України «Про зайнятість населення», який набув чинності 1 січня 2013 р., ввів багато фінансових стимулів для роботодавців, які створюють нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності.

Спеціалісти Камінь-Каширського районного центру зайнятості проводять семінари, круглі столи, зустрічі з роботодавцями, мета яких – ознайомлення суб’єктів підприємництва про нові можливості та вигоди від програми відшкодування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Представники центру зайнятості намагаються донести новинки до якнайбільшої кількості роботодавців, і це дає результати. Вже в липні двоє представників малого підприємництва Камінь-Каширського району виявили бажання скористатися фінансовою підтримкою із Фонду загальнообов’язкового державного соцстрахування України на випадок безробіття, працевлаштувавши на нові робочі місця безробітних. Це приватні підприємці Андрій Лагода та Микола Дем’яник. Андрій Лагода вже багато років займається перевезеннями вантажів, активно бере участь в усіх заходах, які проводяться в центрі зайнятості. Микола Дем’яник здійснює свою діяльність у галузі виробництва хліба та хлібобулочних виробів.

Підприємці дуже задоволені, що саме вони першими взяли участь у програмі компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування і цим самим стали прикладом для інших. Адже в серпні ще декілька роботодавців мають намір подати документи на  участь у державній програмі відшкодування єдиного соціального внеску.

Отже, робота Камінь-Каширського районного центру зайнятості не пройшла марно, адже користь від такої співпраці отримали всі: працівники – стабільну роботу, а роботодавець – фінансову підтримку.

Ю. Іщик, Камінь-Каширський РЦЗ.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (68) - 86.1%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%