Фінансова підтримка

Фінансова підтримка

Із набуттям чинності Закону України «Про зайнятість населення» у роботодавців, які створюють нові робочі місця, з’явилася можливість отримати фінансову підтримку держави. 31 травня цього року почав діяти Порядок компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, який визначає механізм виплати компенсації фактичних витрат роботодавця на сплату єдиного внеску за працевлаштування безробітних на нові робочі місця.

Спеціалісти Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості ретельно проводять роботу щодо виявлення роботодавців, які працевлаштували безробітних, починаючи з 31 травня, на дійсно нові робочі місця. Їхні зусилля не виявилися марними.

Першим такою нагодою скористався приватний підприємець Андрій Сава, який розпочав свою діяльність у червні цього року в галузі роздрібної торгівлі деталями та приладдям для автотранспортних засобів. Минулого місяця він створив три нових робочих місця, на які були працевлаштовані троє безробітних. Вже в липні директор Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості Наталія Уколова прийняла рішення щодо компенсації витрат роботодавця у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Андрій Костянтинович висловив своє задоволення щодо спрощеної процедури оформлення потрібних документів для компенсації таких витрат.

Користь від співпраці отримали всі: безробітні мають стабільне місце праці, а роботодавець – фінансову підтримку для розвитку своєї справи.

Галина Опейда, заступник начальника відділу взаємодії 

з роботодавцями Володимир-Волинського МРЦЗ.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%