Лісовий патруль
Ківерцівська рейдова бригада виявила вантажівку з деревиною без документів
Учора близько 22 год. працівники мобільної рейдової бригади державного підприємства «Ківерцівське лісове господарство» під час патрулювання території на дорозі у с. Тростянець Ківерцівського р-ну побачили автомобіль, навантажений деревиною, повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМ.Вимогу зупинитися водій проігнорував. Зателефонувавши на «102», працівники лісової охорони стали їхати слідом за вантажівкою. Лісівники та правоохоронці зупинили машину у с. Борохів Ківерцівського р-ну.
Жодних документів на продукцію – а це 7 куб. м технічної деревини – у водія не було. Тож справу передано на розгляд правоохоронних органів.
- Коментуйте FaceBook
- Коментуйте ВКонтакте
ТОП Новини
Гриблянка по-закарпатськи Ухилянт не розкаявся Родині загиблого Сергія Демчука вручили посмертну нагороду Героя Як «годує» ліс Остання путь Василя Мазурика Представники влади Волині вклонились памʼяті видатного державотворця На Волині трапилось три ДТП з постраждалими Волинська ОВА підписала Меморандум про співпрацю з ТзОВ «Ю-Контрол» Ворог отруїв дружину керівника ГУР? Новий потяг до Будапешта та Відня буде їхати через ЛуцькІнтерв'ю


- Опитування
- Результати