Не нові садочки, а додаткові групи

Не нові садочки, а додаткові групи

Проблема нестачі місць у ДНЗ актуальна не тільки для обласного центру, а вирішується вона зазвичай за рахунок відкриття додаткових груп. Приміром, таке щастя спіткало малят та їхніх батьків із Ковеля, котрі мешкають неподалік дитсадка №7.

Аби понад двадцять діток віком до трьох років мали змогу виховуватися в садочку, доклали зусиль міська влади і батьки, також надійшла фінансова допомога від одного з народних депутатів. За рахунок цього було проведено ремонтні роботи у кімнатах, придбано меблі, замінено вікна на енергозберігаючі, повідомляє прес-служба міської ради.

Однак Місто залізничників досі потребує розширення мережі дошкільних установ. Власне, в перспективі влада працюватиме також у напрямку  збільшення кількості місць у вже існуючих ДНЗ. Нині виготовлено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт чотирьох групових кімнат у дитсадку №1, тривають роботи з облаштування приміщень на базі ДНЗ №6 та №9, в котрих також буде відкрито по додатковій групі.

Вкрай необхідним є відкриття нових груп у дошкільних закладах в районі «Сільмашу» на вул. Відродження, 12а. Така можливість є, і в майбутньому вона буде реалізована, запевняє тамтешня влада.

Ірина ВОРОБЕЙ.

Фото прес-служби Ковельської міськради.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (70) - 86.4%
Пізно (3) - 3.7%
Яка різниця? (2) - 2.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.2%
Мені байдуже (4) - 4.9%