Турнір пам’яті Володимира Байсаровича

Турнір пам’яті  Володимира Байсаровича

У Луцьку відбувся Міжнародний турнір пам’яті заслуженого тренера України Володимира Байсаровича. 
Він був одним із перших тренерів луцького «Торпедо», а потім назавжди увійшов в історію європейського футболу тим, що назавжди залишився першим наставником легендарного півзахисника «Волині», донецького «Шахатря». Санкт-петербурзького «Зеніта», мюнхенської «Баварії» і збірної України Анатолія Тимощука.
За час своєї роботи в дитячому футболі Володимир Миколайович виховав цілу плеяду професіоналів шкіряного м’яча. А хто і не продовжив свою кар’єру в великому футболі, на тренуваннях та змаганнях загартувався морально і фізично.

Тому так багато команд приїхало в Луцьк, щоб із допомогою Луцької міськради та міської ДЮСШ №2, де він працював, вшанувати Володимира Байсаровича, який передчасно пішов із життя в січні цього року…
Оскільки погіршення погодних умов внесло свої корективи, то матчі проходили в залі «Адреналін-сіті». У відкритому Чемпіонаті з футболу серед юнаків, окрім ДЮСШ №2, взяли участь команди з Рівного, Львова, Івано-Франківська, Бреста, а також – юні вихованці ФК «Волинь». Учасників на урочистому відкритті привітали заступник Луцького міського голови Андрій Киця, начальник управління з питань фізичної культури та спорту міськради Юрій Волинець, директор ДЮСШ №2 Валерій Панчук та президент Федерації футболу Волині Василь Кохановський.

Перше місце здобули юні представники ДЮСШ №2 (тренер Михайло Мельник). Друге – вихованці Альберта Мікояна з ФК «Волинь». А замкнули трійку призерів представники Прикарпаття.
Сергій ШРАМЧУК.
На фото Петра КРИВОШЕЯ: портрет Володимира Байсаровича; переможці – команда Луцької ДЮСШ №2 із тренерським складом; ігровий епізод.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (503) - 88.4%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%