Реалізм сюрреаліста

Реалізм сюрреаліста

У луцькій Галереї сучасного мистецтва України «Арт-кафедра» відбулася презентація альбому «Метафоричний реалізм Миколи Кумановського», присвяченого творчості видатного художника Миколи Кумановського.
Як розповіла керуючий партнер галереї Леся Корсак, цей альбом став четвертим виданням галереї.
«Вважаю, що така особистість, як Микола Кумановський, заслуговує на такий альбом. Проект розпочатий задовго до смерті художника. Сам Микола Іванович бачив, як ведеться робота над його створенням, вносив свої зауваги. Однак, життя склалося так, що побачити альбом митцю не довелося…», – зазначила.
Леся Корсак розповіла, що видання містить 308 репродукованих творів ексцентричного за стилем письма художника (малярство, друкована й авторська графіка, акварель) із колекції галереї. Водночас тут можна побачити низку цікавих фото з особистого архіву митця. 

Візуальний доповнено текстом об’ємного дослідження про Миколу Кумановського мистецтвознавця Зої Навроцької про його мистецтво, а також, активну громадянську й патріотичну позицію. 
Альбом вийшов друком у видавництві «Коло» у Дрогобичі. Тираж – 500 примірників. Проте, як зауважили організатори, якщо видання користуватиметься популярністю, його надрукують знову.
Ольга АНДРІЄВСЬКА.
На фото автора: під час презентації альбому Миколи Кумановського.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 86%
Пізно (27) - 3.8%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%