Брехня – дістала!

Брехня – дістала!

Міхеїл Саакашвілі йде з посади голови Одеської облдержадміністрації, на яку прийшов із особистої волі Петра Порошенка. А звільнений перед тим без будь-яких пояснень Ігор Палиця черговий демарш у виконавчій владі країни ніяк не коментує.
Екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі, який у травні минулого року отримав від Петра Порошенка українське громадянство, а наступного дня був призначений головою Одеської облдержадміністрації, 7 листопада оголосив про відставку. Основна причина –  «реформи в Україні згортають», а «Президент підтримує два клани в Одесі, і цю область здають ворогам України».
Ми чекали, що на початку року цей ремонт (у відкритому за участі Петра Олексійовича Центрі обслуговування громадян, – ред.) закінчиться. Але гроші вкрали. Як завжди, нас обдурили. Ще на початку року Президент обіцяв, що підтримає цей проект. Але він і пальцем не ворухнув, щоб цей проект було запущено. Скільки можна брехати й обманювати?! Потім із подачі членів його ж фракції було ухвалено норми, які не дозволили цьому центру працювати. Я закликав президента не підписувати цей закон, але він підписав – і Центр закрився», – цитують виступ Міхеїла Саакашвілі колеги з «Української правди».
Крім цього, наразі чинного голову Одеської облдержадміністрації обурила й князівські статки вітчизняних олігархів:
«Якщо чесно, для мене останньою краплею стали електронні декларації. Коли я бачу ці знахабнілі пики – немає більше слова, – які і тут, і по всій Україні заявляють нахабно, що в них є мільярди лише в готівці, і ще вони отримують соціальну допомогу від держави, від тих пенсіонерів, які просто тремтячими руками останні копійки збирають, щоб не загинути з голоду… І в цей час єдине, що я бачу, що жоден порядний чиновник, який почав по-новому справді працювати, не отримує не лише захисту – вони абсолютно беззахисні, бо верховна влада в Києві прямо напускає на них усяких там Пресманів, Гончаренків… І коли реально в Одеській області Президент особисто підтримує два клани – клан бандитський, кримінальних убивць ‘90-х Труханова й ізмаїльський корупційний клан Урбанського. І реально всю владу в області віддали цим двом і ще їхнім союзникам – сепаратистам із «Нашого краю» Антона Кіссе».
Кабінет Міністрів України має намір задовольнити заяву одеського губернатора Міхеїла Саакашвілі про звільнення, коли вона надійде. Про це 7 листопада заявив прес-секретар Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана Дмитро Столярчук. В Адміністрації Президента Порошенка також підтвердили: якщо погодження КМУ на звільнення голови Одеської облдержадміністрації буде, то відповідний указ глава держави неодмінно підпише.
Цікаво, що в історії державної виконавчої влади «Перлини над морем» є і волинський слід. Наразі чинний голова нашої облради Ігор Палиця, який 6 травня 2014 р. був призначений Президентом Петром Порошенком на посаду голови Одеської облдержадміністрації, а 30 травня 2015 р. – звільнений, ніяк не коментує ні заяв Міхеїла Саакашвілі, ні можливих кандидатур, які прийдуть керувати виконавчою владою на Одещині.
А щодо бунтівного грузина, то він у рамках інформаційно-агітаційної кампанії «Рух за очищення» проти перебування Арсенія Яценюка на посаді глави уряду, планував прибути на Волинь та провести тут «Антикорупційний форум». Але в останній момент візит зірвався: в лютому ц. р.  в одній із сусідніх областей сталася ДТП із участю автівок кортежу Міхеїла Ніколозовича, і той поїхав не в Луцьк, а на Київ.
Ситуація, що склалася, свідчить про те, що Міхеїл Саакашвілі повертається з прокрустового губернаторського ложа в велику політику. Відтак, його прихильники на Волині з повним правом можуть уже приступати до підготовки його візиту в нашу область.
Світлана КОМА.
На фото «Радіо «Свобода»: Міхеїл Саакашвілі заявляє про відставку.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%